1403.1.20.22

تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد

تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد ؛فیلرها پرکننده های پوستی هستند که به صورت موضعی زیر پوست تزریق می شوند و عیوبی که در لب، چانه، گونه ها و زیر چشم را اصلاح و زیبا می کنند. فیلرها چربی هایی هستند که یا از بدن خود فرد گرفته می شوند و به ناحیه ای که نیاز به حجم دارد تزریق می شوند و یا می توان آنها را توسط پزشک تهیه و به سادگی تزریق کرد. با این حال، طبق باور عمومی، فیلر همان ژل است .

البته یکی از بهترین و نیز دائمی ترین فیلرها چربی است که از بدن خارج می شود و عوارضی مانند آلرژی ایجاد نمی کند. اگر پزشک در برداشت، تهیه و تزریق چربی ماهر باشد، این درمان می تواند با نتایج دائمی همراه باشد.

دکتر رعنا هاشمی از پزشکان ماهر و حرفه ای در تزریق انواع ژل و فیلر های زیبایی هستند بنابراین در صورت نیاز  تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد میتوانید با شماره های مطب تماس بگیرید تا زیبایی و حجم دلخواد خود را به صورت خود ببخشید.تزریق چربی باید در کلینیک های مجهز و بیملرستان ها انجام شود و در مطب ما انجام نمیشود.

آیا تزریق فیلر دائمی است؟

 فیلرهای پوستی موادی هستند که می توانند برای ترمیم فرورفتگی ها، خطوط چین و چروک و بافت از دست رفته استفاده شوند. علاوه بر این، اگر تمایل به افزایش حجم در ناحیه ای از صورت یا بدن وجود دارد، تزریق فیلر بهترین راه حل برای دستیابی به حجم بیشتر و شکل بهتر است. در ادامه این بحث به معرفی کامل فیلرها و نیز کاربرد آنها پرداخته می شود.میزان ماندگاری فیلر بسته به نوع فیلر است . فیلر های پلی اکریلی که دائمی هستند،بسیار پر عارضه می باشند.

فیلرهای تزریقی چه کار می کنند؟

پرکننده ها دارای ۴ زمینه اساسی استفاده به شرح زیر هستند:

 1. پرکننده ها با خواص پرکننده خود؛ می توانند چین و چروک و خطوط صورت را به خوبی پر و پوشش دهند. خطوط اخم، خطوط خنده و خطوط افقی روی پیشانی به خوبی پوشانده شده و با تزریق فیلر محو می شوند.
 2. از این مواد می توان برای اصلاح اسکارهای آتروفیک یا فرورفته به همراه روش هایی مانند سابسیژن نیز استفاده کرد.
 3. یکی از کاربردهای اصلی تزریق فیلر، کانتورینگ صورت است. در بسیاری از افراد، گونه ها، شقیقه ها و یا لب ها به دلایل مختلف متقارن نیستند. تزریق فیلر می تواند نواحی صورت را جذاب تر کند و تعادل و روشنایی را حفظ کند که یکی از اصول زیبایی است.
 4. رایج ترین استفاده از تزریق فیلر برای افرادی است که می خواهند به حجم بیشتر و فرم بهتری در قسمتی از صورت یا بدن خود برسند. این کاهش حجم یا از ابتدا وجود داشته و ژنتیکی است و یا می تواند ناشی از سن، کاهش وزن، سبک زندگی و … باشد میتوان گفت این مشکلات به دلایلی در طول زمان شکل گرفته است. در هر صورت تزریق فیلر می تواند با بهترین نتیجه برای بدست آوردن این موارد همراه باشد.

فیلر در چه نواحی تزریق می شود؟

برای جوان سازی بدن ، فیلرها به نقاطی از بدن مانند صورت و پشت دست ها تزریق می شود. نقاطی از صورت که با تزریق فیلر جوان شده و با افزایش حجم همراه است به شرح زیر است:

 • تزریق فیلر گونه، چانه و فک برای فرم دهی یا مدل سازی صورت
 • تزریق فیلر لب
 • تزریق فیلر خط خنده
 • تزریق فیلر زیر چشم
 • تزریق فیلر خطوط اخم و خطوط افقی پیشانی
 • تزریق فیلر به خطوط اطراف چشم
 • تزریق دز شقیه
m/تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد

پر کردن برنامه های کاربردی

زمینه های استفاده از فیلر به شرح زیر است:

۱) رفع چین و چروک و خطوط پنجه کلاغی دور چشم

۲) اصلاح خط لبخند

۳) افزایش حجم نواحی صورت مانند لب ها، چانه و گونه ها

۴) رفع چین و چروک و خطوط اخم در ناحیه پیشانی

۵) اصلاح فرم بینی بدون جراحی

۶) طراوت و شادابی پوست

۷) جوان سازی دست ها

۸) درمان گودی و کبودی زیر چشم

۹) ترمیم خط اخم

۱۰) فرم دهی، زاویه دار شدن و مدل سازی صورت

۱۱) اصلاح چانه

۱۲)اصلاح شقیقه های گود

انواع پر کردن

ما سه نوع پر کردن داریم:

فیلرها با توجه به مدت زمان ماندگاری فیلر در پوست به چهار دسته تقسیم می شوند:

۱) فیلرهای کوتاه اثر: فیلرهای کوتاه اثر کمتر از ۶ تا ۱۲ ماه بسته به نوع آن در پوست باقی می مانند و سپس ناپدید می شوند.

۲) فیلرهای طولانی اثر: ماندگاری این نوع فیلرها بین ۶ تا ۱۸ ماه است (پرکننده هایی از کلاژن وجود دارد (از جمله مواد گاوی و بیولوژیکی) به دلیل ایجاد واکنش های آلرژیک استفاده نمی شود.

۳) نیمه دائمی فیلرها: ۲ الی ۳ سال در پوست باقی می مانند.

۴) فیلرهای دائمی: پس از تزریق از بین نمی روند و به طور دائم در پوست باقی می مانند و بسیار پر عارضه می باشند

بیشتربدانید:تزریق فیلر دور چشم در ولیعصرقیمت فیلر گونه و چانههزینه تزریق فیلر به صورت لاغرهزینه مزوتراپی مو

انواع پرکننده با توجه به نوع ماده مصرفی:

۱) چربی اتولوگ انسان:

در این پرکننده، چربی از خود بدن گرفته می شود. به عبارت دیگر، برخی از بافت ها و سلول های چربی مربوط به رانیا ناحیه شکم تحت شرایط خاصی برداشته شده و به پوست شما تزریق می شود.

۲) هیالورونیک اسید: هیالورونیک اسید (HA)

یکی از معروف ترین پرکننده ها است. اسید هیالورونیک به طور طبیعی در پوست افراد یافت می شود و به پوست حجم و رطوبت می دهد و نقش مهم و اساسی در تغذیه پوست دارد.

۳) کلسیم هیدروکسیل آپاتیت (CAHA)

کلسیم هیدروکسیل آپاتیت برای پرکردن چین و چروک های متوسط ​​و بزرگ خطوط اطراف استفاده می شود. این ماده معمولاً هیچ حساسیتی در فرد ایجاد نمی کند. این ماده بیشتر در استخوان های بدن انسان یافت می شود که برای چین و چروک های معمولی و چروک های شدید و همچنین افزایش حجم  استخوان گونه و چانه استفاده می شود. تزریق این فیلر در خطوط اخم و لب ها ممنوع است.

۴) پلی-ال-لاکتیک اسید

این فیلر با ژل اسید هیالورونیک متفاوت است. به این ترتیب خاصیت جوان کنندگی و نیز حجم دهنده بالایی دارد و ماندگاری بیشتری دارد. این فیلر متشکل از پلی ال لاکتیک اسید به طور طبیعی پس از مدتی باعث کلاژن سازی جدید در پوست شده و پوست را ترمیم می کند.

پر کردن در چه مناطقی از صورت اعمال می شود؟

فیلرها به قسمت های مختلف صورت افراد  تزریق می شوند که هر کدام را بررسی می کنیم.

تزریق فیلر زیر چشم:

فیلر زیر چشم یک فیلر تزریقی است که از اسید هیالورونیک طبیعی (بافت بسیار نرم) تشکیل شده است. این فیلر بسیار نرم است و باید با تکنیک خاصی تزریق گردد.

تزریق فیلر گونه:

تزریق فیلر گونه روشی مناسب برای حجم دادن به صورت است. از این نوع پرکننده برای رفع چین و چروک نیز استفاده می شود. این محصول بسته به کیفیت آن بین ۱ تا ۲ سال ماندگاری دارد.

تزریق فیلر لب:

روشی برای افزایشحجم  می باشد  که با تزریق فیلر به لب های شما مشکلات موجود در ظاهر لب ها را اصلاح کرده و در عین حال لب ها را زیبا می کند. این مواد از ماده ای به نام اسید هیالورونیک ساخته شده اند.

تزریق فیلر چین و چروک:

تزریق فیلر چین و چروک به طور موقت چین و چروک های پوست را از بین می برد. تزریق فیلر صورت به صورت سرپایی و بدون بیهوشی انجام می شود.

مواد پرکننده خطوط لبخند:

اگر لبخند از چهره ما پاک شود نیمی از زیبایی و طراوت صورت از بین می رود اما علاوه بر این کم کم و به مرور زمان این مشکل خطوط عمیقی در اطراف لب و دهان ایجاد می کند و باعث زشتی صورت می شود.

دکتر رعنا هاشمی از پزشکان ماهر و حرفه ای در تزریق انواع ژل و فیلر های زیبایی هستند بنابراین در صورت نیاز  تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد میتوانید با شماره های مطب تماس بگیرید تا زیبایی و حجم دلخواد خود را به صورت خود ببخشید.

تزریق فیلر چه کاری می تواند انجام دهد؟

۱) لب های نازک را حجیم می کند.

۲) خطوط صورت را مشخص می کند و کانتور می دهد.

۳) چین و چروک صورت را از بین می برد.

۴) اسکار آکنه را التیام می بخشد.

۵) ناهنجاری های صورت را اصلاح می کند.

۶) باعث از بین رفتن یا کاهش سیاهی زیر چشم می شود.

۷)حجم دادن گونه و چانه

پرکننده چانه:

تزریق فیلر چانه یکی از روش‌های کم آسیب‌تر است زیرا فیلر اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی در بدن انسان یافت می‌شود.

پرکننده اخم:

با گذشت زمان، خطوط اخم عمیق تر می شوند. اخم یکی از ساده ترین مشکلاتی است که با تزریق فیلر برطرف می شود. تزریق فیلر اخم حدود یک هفته طول می کشد تا عمل کند و به طور کلی نتایج خوبی به همراه دارد. باید بدانید خط اخم یکی از نقاط پر زیسک برای تزریق فیلر است . 

مراحل تزریق فیلر

ابتدا پزشک محل لازم برای تزریق را معاینه و تعیین می کنددر مرحله آخر نواحی مشخص شده برای تزریق کاملا تمیز می شوند و برای جلوگیری از تورم و کبودی از کمپرس آب یخ استفاده می شود.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر

مراقبت های بعد از تزریق فیلر بسیار مهم  می باشد زیرا در صورت عدم رعایت این موارد این احتمال وجود دارد که فرد دچار عوارضی شود و یا اثر فیلر تزریقی کاهش یابد.

مواردی که پس از تزریق باید در نظر گرفته شود عبارتند از:

۱) استفاده از کمپرس آب یخ

۲) پس از تزریق فیلر، ناحیه اعمال شده را ماساژ محکم ندهید و فشار وارد نکنید زیرا اعمال فشار باعث حرکت و حرکت فیلر می شود.

۳) به مدت ۲۴ ساعت از مواد آرایشی بر روی تزریق فیلر استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث آلودگی و عفونت در محل زخم شود.

۴) شستن یا شستشوی محل تزریق فیلر با آب گرم یا سرد اشکالی ندارد.

۵) پس از تزریق فیلر،  فعالیت های سنگین را برای مدت تعیین شده (یکی و دو روز) توسط پزشک انجام ندهید.تا از کبودی جلوگیری شود.

نتایج و ماندگاری تزریق فیلر

بسیاری از عوامل موثر بر ماندگاری فیلرهای تزریقی، نوع فیلر، غلظت فیلر و ناحیه مورد استفاده و متا بولیسم بدن است.

موارد منع مصرف پرکننده ها

 • بارداری و شیردهی
 • وجود عفونت در ناحیه تزریق
 • سابقه واکنش آنافیلاکتیک یا حساسیت به محتوای فیلر
 • منع مصرف برای افرادی که از اختلالات تغییر شکل بدن رنج می برند
 • بیماران مبتلا به اگزما فعال و ویتیلیگو

عوارض احتمالی پس از تزریق فیلر

 • ممکن است تجربه کنید واکنش های آلرژیک
 • کبودی و گاهی هماتوم
 • بیرون زدگی قسمتی که ژل تزریق شده است
 • مرتبط نبودن
 • ظاهر تورم زیر پوست که در برخی موارد ممکن است دائمی باشد.

تزریق فیلر یا بوتاکس کدام بهتر است؟

فیلرها ممکن است نتایج طولانی تری نسبت به بوتاکس داشته باشند، اما عوارض جانبی بیشتری نسبت به بوتاکس دارند. بوتاکس خطوط متحرک و فیلر خطوط ثابت را ازبین می برد.

دکتر رعنا هاشمی از پزشکان ماهر و حرفه ای در تزریق انواع ژل و فیلر های زیبایی هستند بنابراین در صورت نیاز  تزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد میتوانید با شماره های مطب تماس بگیرید تا زیبایی و حجم دلخواد خود را به صورت خود ببخشید.در مطب ما فقط فیلرهای برند که دارای تاییدیه سازمان غذا و دارو ی آمریکا می باشد استفاده میشود.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.