1402.11.7.1

قیمت بوتاکس صورت در یوسف آباد

قیمت بوتاکس صورت در یوسف آباد؛ بوتاکس که در بسیاری از زمینه های پزشکی به خصوص زیبایی شناسی کاربرد دارد، یک اگزوتوکسین است که در درمان چین و چروک صورت و تعریق بیش از حد استفاده می شود. بوتاکس از باکتری به نام کلستریدیوم بوتولینوم به دست می آید. همچنین مطمئن ترین و ساده ترین روش برای از بین بردن چین و چروک و خطوط روی صورت است. بوتاکس که به طور سیستماتیک روی همه ماهیچه ها تأثیر نمی گذارد، فقط روی ناحیه ای که تزریق می شود تأثیر می گذارد و از آزاد شدن موادی که انتقال را در انتهای عصب ایجاد می کنند، جلوگیری می کند. همچنین به طور موقت هدایت الکتریکی بین اعصاب و عضلات یا غدد عرق را متوقف می کند.
بوتاکس که ابتدا در درمان آمبلیوپی، بلفارواسپاسم (ناتوانی در حرکت صحیح پلک ها) و دیستونی دهانه رحم استفاده شد، بعدها برای اصلاح چین و چروک های ناشی از اخم استفاده شد. قبل از کسب اطلاعات درباره قیمت بوتاکس صورت در یوسف آباد بهتر است در ابتدا بیشتر با بوتاکس اشنا شوید.

چرا بوتاکس انجام می شود؟

یکی از عجیب ترین مسائل این است که بوتاکس در چه زمینه هایی و برای چه هدفی اعمال می شود. بوتاکس که بیشتر به عنوان درمانی برای از بین بردن چین و چروک صورت و تعریق زیر بغل استفاده می شود، هم یک کاربرد درمانی و هم محافظ برای بدن است. در حالی که بوتاکس این اطمینان را می دهد که خطوطی که روی صورت ظاهر می شوند به مرور زمان کاملاً ناپدید می شوند، همچنین به خطوط قابل مشاهده اجازه می دهد قبل از عمیق شدن کمی بهبود یابند، حتی اگر هنوز روی صورت ننشینند. جدای از اینها، با انسداد غدد عرق به مشکل تعریق بیش از حد نیز پایان می دهد.

1402.11.7.2

بوتاکس در چه شرایطی اعمال می شود؟

دو حوزه اصلی وجود دارد که بوتاکس در آن اعمال می شود:
۱- ) استفاده در زمینه پزشکی: بوتاکس که برای اولین بار به عنوان یک کاربرد پزشکی ظاهر شد، درمانی برای اختلالاتی مانند درمان استرابیسم و بلفارواسپاسم بود. استفاده از بوتاکس که هنوز به عنوان درمان این اختلالات ادامه دارد، در حوزه پزشکی است. برای مشکلاتی مانند اسپاسم یک طرفه صورت، فلج صورت، تعریق بیش از حد، اسپاسم عضلانی در نقاط مختلف بدن، میگرن و حالت اسپاسم عضلانی گردن استفاده می شود. جدای از این موارد، در موارد مشکلاتی مانند دندان قروچه و انقباض فک نیز از آن برای شل کردن عضله ماستر معروف به عضلات جونده استفاده می شود.

۲-) استفاده در آرایشی وزیبایی: یکی از دلایلی که بوتاکس در بین مردم رواج پیدا کرده است شروع استفاده از آن در زمینه زیبایی است. رایج ترین استفاده از بوتاکس در زمینه زیبایی، محافظت از پوست با چین و چروک است.

درمان بوتاکس

درمان چین و چروک صورت با بوتاکس
کار مداوم عضلات صورت باعث می شود چین های پوستی پوشاننده این ماهیچه ها در طول زمان بسیار بیشتر نمایان شوند. با این حال، خطوط پویا در ناحیه صورت ظاهر می شوند. این خطوط بیشتر بین ابروها، پیشانی، دور چشم و اطراف لب ها دیده می شود. به لطف استفاده از بوتاکس، عملکرد عضلات صورت ضعیف می شود. بنابراین چین ها و خطوطی که در اثر حرکات ماهیچه ای روی پوست ایجاد می شود کاهش می یابد. به این ترتیب فرد از شر چین و چروک های صورت خلاص می شود و ظاهر بسیار جوان تری دارد.

درمان هایپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) با بوتاکس

به لطف استفاده از بوتاکس، انتقال بین غدد عرق و انتهای عصبی را می توان متوقف کرد. بنابراین، غدد عرق کمتر شروع به کار می کنند. به ویژه هیپرهیدروزیس (تعریق بیش از حد) که کیفیت زندگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد و باعث از دست دادن اعتماد به نفس فرد می شود، با بوتاکس قابل درمان است.

بیشتر بدانید: بوتاکس صورت در ونکبوتاکس صورت در یوسف آبادتزریق بوتاکس صورت در ولیعصرتزریق بوتاکس صورت در ونک

1402.11.6.1

بیشتر بدانید

تزریق بوتاکس صورت

سوالات متداول در مورد بوتاکس

قیمت بوتاکس صورت در یوسف آباد

چه مدت طول می کشد تا بوتاکس در هر فرد شروع به کار کند؟
اگر چه تاثیر بوتاکس در عرض ۴۸-۷۲ ساعت شروع می شود، اما حداکثر اثر در ۱۰-۱۴ روز رخ می دهد.

اثر بوتاکس چقدر طول می کشد؟
تاثیر بوتاکس برای چین و چروک صورت در صورت استفاده برای اولین بار به طور متوسط بین ۳ تا ۴ ماه باقی می ماند. این دوره ممکن است به تا ۶ ماه افزایش یابد. هنگامی که بوتاکس روی زیر بغل اعمال می شود، به طور متوسط ۶ ماه تعریق را تنظیم می کند. باز هم، به لطف برنامه های مکرر، این دوره می تواند تا ۱۰ ماه افزایش یابد.

آیا بوتاکس معمولی فایده ای دارد؟
اگر افرادی که به طور منظم بوتاکس می زنند به همان ترتیب تزریق را ادامه دهند، عضلات صورت که باعث ایجاد چین و چروک می شود، ضعیف می شوند. بنابراین، مدت اثر بوتاکس شروع به افزایش می کند و فواصل بین استفاده از بوتاکس نیز افزایش می یابد.

آیا اگر بوتاکس را متوقف کنیم چین و چروک بدتر می شود؟
پاسخ ما به این سوال به وضوح “خیر” است.

هنگام انجام بوتاکس به چه نکاتی توجه کنیم؟
بوتاکس اگر در مکانی مطمئن و توسط فرد مجرب انجام شود مشکلی ایجاد نمی کند. پزشک شما را با وضوح بیشتری در مورد آنچه باید به آن توجه کنید، آگاه می کند.

آیا بوتاکس عوارضی دارد؟ این عوارض در صورت چگونه است؟
استفاده از بوتاکس ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. ما می توانیم این عوارض جانبی احتمالی را به شرح زیر فهرست کنیم:
• درد، ادم و قرمزی در محل تزریق
• سردرد
• حالت تهوع خفیف
• مشکل در بلع
• ضعف گردن
• آنفولانزا
• تب و لرز
• دهان خشک
• دوبینی
• خونریزی و تورم
• ضعف در عضلات پلک پایین
• ضعف عضلانی در سراسر بدن
• اختلالات گفتاری.

بوتاکس برای چه کسانی مناسب نیست؟
استفاده از بوتاکس برای افراد زیر مناسب نیست:
• افراد مبتلا به بیماری های سیستم عصبی-عضلانی (مانند سندرم ایتون-لامبرت)،
• زنان حامله،
• مادران شیرده

آیا بعد از تزریق بوتاکس صورت متورم می شود؟
خیر برخلاف تصور رایج، بوتاکس پرکننده‌ای نیست که روی صورت تورم ایجاد کند. بوتاکس پرکننده نیست پس باعث تورم صورت نمی شود.

آیا اگر به جای بوتاکس از کرم های مراقبتی استفاده شود، همین اثر حاصل می شود؟

نه، مطلقاً امکان پذیر نیست. عمل بوتاکس توسط پزشک با تزریق به عضله انجام می شود. از طرف دیگر کرم ها به صورت سطحی روی پوست مالیده می شوند. بنابراین، اثرات آنها بسیار متفاوت است. در حالی که کرم ها فقط می توانند خطوط ریز سطحی را تحت تاثیر قرار دهند، استفاده از بوتاکس چین و چروک های پویا را از بین می برد. کرم ها عملکردهایی مانند تغذیه پوست، مرطوب کردن پوست و تسریع کلاژن سازی دارند. آنها همچنین به کاهش ظاهر چین و چروک کمک می کنند. بوتاکس ماهیچه هایی که باعث ایجاد چین و چروک می شوند را شل می کند و از ایجاد چین و چروک روی پوست برای مدت معینی جلوگیری می کند.

قیمت بوتاکس صورت در یوسف آباد

همانطور که گفتیم انجام خدمات بوتاکس بسته به نیاز هر فرد متفاوت می باشد در نهایت برای اینکه از قیمت انجام بوتاکس برای خود مطلع شوید به صفحه تماس با ما مراجعه کنید و وقت مشاوره بگیرید تا پس از معاینه و بررسی قیمت نهایی را به اطلاع شما عزیزان برسانیم.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.