Cheek-gel-injection

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه؛ با گذشت زمان، گونه ها به تدریج حجم خود را از دست میدهند و پوست اطراف گونه ها شروع به افتادگی می کند. این اتفاق به دلیل از دست دادن طبیعی حجم گونه ایجاد می شود و به عنوان کاهش حجم میانی صورت مربوط به افزایش سن نیز شناخته می شود. تزریق ژل گونه می تواند به شما کمک کند تا دوباره گونه های حجم دار داشته باشید. فیلرهای پوستی یک ژل تزریقی هستند که برای افزایش حجم در زیر سطح پوست برای لیفت و کانتور صورت طراحی شده اند.

پرکننده های پوستی با مکمل کردن پوست با اسیدهای طبیعی مانند اسید هیالورونیک برای حمایت از ساختار پوست سالم عمل می کنند. با تزریق مستقیم ژل بر روی پوست، نواحی مورد نظر فوراً بازسازی، حجیم و ترمیم می شوند.

تزریق ژل زیر چشم

فیلرهای پوستی درمان زیبایی بر پایه ژل هستند که به پوست تزریق می شوند. آنها به طور خاص برای کاهش ظاهر چین و چروک، کانتور کردن صورت و ایجاد حجم طراحی شده‌اند.

هدف از تزریق ژل گونه ، ایجاد حجم و لیفت گونه برای کسانی است که گونه های کم حجم یا کوچکی دارند. فیلر اضافه شده باعث برجسته تر شدن ناحیه گونه می شود که به عنوان ویژگی های جذاب برای یک فرد تلقی می شوند. گونه های پرتر چهره‌ای جوان‌تر را به افراد می دهند، زیرا خطوط موجود از بینی به دهان کشیده می‌شوند که می‌تواند اثر لیفتینگ صورت را ایجاد کند. مزیت تزریق ژل گونه این است که باعث آبرسانی و صاف کردن خطوط ریز روی پوست می شود.

تزریق ژل گونه در مطب زیبایی دکتر هاشمی

پزشکان متخصص و پرستاران ما، درمان زیبایی مبتنی بر ژل را به گونه ها تزریق می کنند تا نتیجه ای طبیعی به شما ارائه دهند. پرکننده زیبایی ژل مبتنی بر یک ماده طبیعی بدن، یک مولکول قند است. عملکرد این مولکول این است که به آب متصل می شود و همچنین مواد مغذی را به پوست می رسانند و تعادل آب پوست شما را تنظیم می کند. پرکننده های پوستی با تقویت این ماده طبیعی، فوراً به ناحیه تحت درمان احیا و حجم می بخشند.

یکی از محبوب ترین درمان های ما برای گونه ها تزریق ژل گونه (همچنین به عنوان پرکننده های پوستی شناخته می شود) است. طول عمر ژل گونه شما به محصول انتخاب شده و عوامل منحصر به فرد برای هر فرد بستگی دارد. انجام این تزریق ۳۰ دقیقه زمان میبرد و می توان برای کاهش درد گونه ها کرم بی حس کننده استفاده کرد. پیروی از توصیه های پزشک قبل و بعد از آماده سازی برای به دست آوردن بهترین نتایج از درمان بسیار مهم است. در جلسه مشاوره، در صورت مصرف داروهای رقیق کننده خون، به پزشک خود اطلاع دهید. بلافاصله پس از درمان، یخ را به طور مکرر (۵ تا ۱۰ دقیقه) بر روی پوست خود قرار دهید.

درمان می تواند تا ۳۰ دقیقه با آماده سازی از قبل طول بکشد. نتایج بسته به طیف وسیعی از عوامل مانند سن، متابولیسم و سبک زندگی می تواند بین ۶ ماه تا ۲ سال باقی بماند. پس از انجام تزریق می توانید در همان روز مطب را ترک کنید. از آنجایی که فیلر ممکن است یک یا دو روز طول بکشد تا در پوست ترمیم شود، بهتر است به پشت بخوابید و نه به پهلو تا به گونه های جدید فرصت دهید تا ترمیم شوند. گاهی اوقات ممکن است از نور درمانی LED برای کمک به کاهش تورم یا کبودی در پوست استفاده شود.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

فواید پرکننده های گونه برای بازگرداندن حجم صورت

افزایش حجم گونه ( تکنیک های مختلفی برای این درمان ها وجود دارد و ما می توانیم درمان را متناسب با نتیجه دلخواه شما انجام دهیم)

چین های نازولبیال (خطوط دهان به بینی) را از بین می برد. (با تزریق ژل و افزایش حجم این خطوط را می توان کاملا محو کرد )

مدیریت حرفه ای – همه ی  درمان های تزریقی زیبایی توسط پزشک ما انجام می شود که نیاز به مشاوره قبلی دارد.

patient-receiving-cheek-fillers

تزریق فیلر گونه چه کاری انجام می دهد؟

همانطور که گونه ها با افزایش سن حجم خود را از دست می دهند، صورت ممکن است تناسب و تعادل خود را از دست بدهد. تزریق فیلر پوستی می تواند حجم گونه ها را مجدد برگرداند و به بازیابی تناسب جوانی صورت و جوان سازی صورت کمک کند. از آنجایی که پوست با افزایش سن دچار افتادگی می شود، جایگزینی حجم گونه با استفاده از تزریق ژل گونه می تواند به رفع این افتادگی کمک کند.

تزریق ژل گونه همچنین می‌تواند پلک پایینی چشم را هم تقویت کند تا به کاهش سیاهی زیر چشم یا گودی های زیر چشم کمک کند. پر کننده گونه می تواند پوست هاس اطراف پلک پایین را که ممکن است با گذشت زمان آویزان شوند، تقویت کند. تزریق ژل گونه می تواند به تعادل عدم تقارن گونه ها تا حدی کمک کند.

 

به طور خلاصه، استفاده از پرکننده های پوستی در گونه ها می تواند به بهبود موارد زیر کمک کند:

  • تناسب شکل و نسبت گونه های شما نسبت به بقیه اجزای صورت
  • تناسب اندازه گونه های شما نسبت به بقیه اجزای صورت
  • با تزریق ژل گونه پوست روی گونه های شما را درخشندگی پیدا میکند
  • با تزریق ژل گونه پشتیبانی ساختاری برای پلک پایین فراهم می شود
  • با تزریق ژل گونه تقارن گونه های خود را بهبود می بخشید

مراقبت از پوست و آرایش برای استفاده پس از تزریق ژل گونه

درمان پرکننده پوست با پوست سالم تکمیل می شود. استفاده از محصولاتی مانند ویتامین رتینول، ویتامین نیاسین آمید و ضد آفتاب باعث بهبود کیفیت پوست در طولانی مدت می شود.

ویتامین رتینول – رتینول مولکولی است که بافت، خشکی و خطوط ریز پوست را بهبود می بخشد.

نیاسی نامید – نشان داده شده است که نیکوتین آمید و مشتقات آن کلاژن را در پوست افزایش می دهند.

ضد آفتاب – استفاده منظم از ضد آفتاب پیری پوست را در مردان و زنان سالم و میانسال به تاخیر می اندازد.

برای مراقبت از پوست بلافاصله پس از تزریق ژل گونه ، یک سرم آبرسان ممکن است به افزایش هیدراتاسیون و ترمیم پوست ملتهب کمک کند.

پس از تزریق ژل گونه ، به طور کلی به شما توصیه می کنیم که حداقل یک روز از آرایش خودداری کنید تا خطر عفونت کاهش یابد.

چرا در بهتر است مردان از پرکننده های پوست استفاده کنیم؟

ظاهر افراد به طور طبیعی با شرایط محیطی ، افزایش سن و نوع فعالیت های روزمره تغییر می کند. مردان باید بدانند که چگونه پوست صورت آنها دچار آسیب می شوند و چگونه با آن مقابله کنند. هرچه کار سخت ‌تر باشد، ساعت ‌های کاری شما بیشتر باشد، استرس بیشتر می‌شود و پوست بیشتر آسیب می‌بیند.

برخی از بیماری ها نیز می توانند باعث پیری زودرس پوست شوند. فیلرهای پوستی ممکن است نتوانند همه مشکلات پوستی مرتبط با سن را حل کنند، اما ثابت کرده اند که در رفع برخی از نگرانی های اصلی بسیار موثر هستند.

تزریق ژل گونه می‌تواند به سرعت حجم از دست رفته صورت و گونه‌های فرورفته، را ترمیم کنند. آنها همچنین می توانند ظاهر زخم های آکنه و خطوط استرس را در مردان در هر سنی کاهش دهند یا حذف کنند.

سایر پرکننده ها را می توان برای کاهش ظاهر چین و چروک و افتادگی پوست ناشی از افزایش سن، از دست دادن کلاژن یا آسیب نور خورشید استفاده کرد.

بسته به نحوه فرمولاسیون فیلر، می توان از آن برای چاق شدن مجدد و بهبود شکل نواحی خاص مانند لب ها و بینی استفاده کرد.

چگونه بفهمم که واجد شرایط فیلر گونه هستم؟

این درمان برای هر کسی که دوست دارد به گونه های خود شفافیت و حجم دهد بسیار عالی است. اگر از ظاهر گونه‌های خود ناراضی هستید یا می‌خواهید گونه‌های پر ‌تری داشته باشید، این یک درمان عالی برای شما است.

در زیر چند نکته مهم وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:

از دست دادن حجم در ناحیه گونه به ویژه بر افراد لاغرتر که به طور طبیعی حجم صورت کمتری دارند تأثیر می گذارد.

گونه های گود رفته در افرادی که وزن زیادی از دست داده اند نیز می تواند بیشتر نمایان شود و تزریق ژل می تواند برای آن ها بسیار مناسب باشد.

اگر به طور کلی برای تزریق ژل گونه در سلامت کامل باشید، بهتر است. به همین دلیل است که قبل از انجام تزریق ، یک ویزیت کامل انجام می دهیم.

Injection-of-gel-under-the-eye-in-the-vein

بیشتر بخوانید

تزریق ژل زیرچشم در ونک

آیا پرکننده های گونه و فیلرهای پوستی ایمن هستند؟

پرکننده های گونه کاملاً بی خطر هستند و هیچ عارضه جدی ایجاد نمی کنند به خصوص با روش صحیح در تزریق آن ها. به همین دلیل بسیار مهم است که فقط یک پزشک بسیار ماهر این روش را برای شما انجام دهد که تجربه زیادی در تزریق فیلر گونه دارد. اینجا در کلینیک دکتر هاشمی، ما فقط از با کیفیت ترین پرکننده های پوستی با سابقه ایمنی اثبات شده استفاده می کنیم. در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

فیلرهای پوستی از اسید هیالورونیک ساخته می شوند که یک ماده طبیعی است که در پوست یافت می شود. این باعث می‌شود پرکننده‌های پوستی کاملاً ایمن باشند، زیرا هیالورونیک اسید به‌طور طبیعی در بدن شما بدون هیچ آسیبی در طول زمان جذب می‌شود. پرکننده های پوستی یک روش پزشکی هستند و عوارض کوتاهی را به همراه دارند.

پس از درمان چه انتظاراتی باید داشت

نتایج فوراً مشخص می‌شوند، اما ۲ تا ۳ هفته طول می‌کشد تا نتایج کامل را ببینید، زیرا زمان می‌برد تا فیلر پوستی با پوست شما یکپارچه شود. ممکن است مقداری تورم، کبودی و قرمزی داشته باشید. این اثرات معمولا پس از ۴۸ تا ۷۲ ساعت بهبود می یابند. زمان استراحت پس از تزریق ژل بسیار کوتاه است، اما در نظر داشته باشید که کبودی می تواند برای ۷-۱۰ روز ادامه داشته باشد و قبل از هر گونه جلسات اجتماعی مهم و یا مهمانی، درمان را از قبل برنامه ریزی کنید. دستورالعمل های شفاهی و کتبی مراقبت های بعدی به شما داده می شود. رضایت شما بسیار مهم است، بنابراین یک قرار ملاقات قبل از تزریق پرکننده پوست شما ترتیب داده خواهد شد.

آیا همه می توانند از فیلرهای پوستی استفاده کنند؟

برای دریافت فیلر پوستی باید بالای ۱۸ سال داشته باشید. پرکننده های پوستی نباید در مناطقی که بیماری پوستی، التهاب یا مشکلات پوستی وجود دارد یا قبلا وجود داشته است استفاده شود. فیلرهای پوستی در زنان باردار یا شیرده انجام نمیشود، افرادی که دارای شرایط پزشکی هستند که پاسخ ایمنی بدن را کاهش می دهد یا افرادی که تحت درمان سرکوبگر سیستم ایمنی قرار می گیرند ممکن است بیشتر در معرض عفونت با روش تزریق پوست باشند. در طول مشاوره قبل از درمان، باید سابقه پزشکی خود را به طور کامل با پرستار یا پزشک معالج خود در میان بگذارید.

آیا تزریق فیلرهای پوستی درد دارند؟

ممکن است به دلیل تزریق سوزن به صورت کمی ناراحتی ایجاد شود، اما قبل از هر درمان از کرم بی حس کننده استفاده می شود تا این حس به حداقل برسد. برخی از پرکننده ها نیز با یک بی حس کننده موضعی برای از بین بردن بیشتر درد مخلوط می شوند.

نتایج تا کی دوام خواهند داشت؟

نتایج به نوع پرکننده های پوستی که استفاده می کنید و همچنین محل تزریق آن ها بستگی دارد. در بیشتر موارد، بیماران می توانند انتظار داشته باشند که پرکننده های پوستی بین ۶ تا ۱۸ ماه دوام داشته باشند.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.