m/تزریق فیلر دور چشم در یوسف آباد

تزریق فیلر دور چشم در یوسف آباد

تزریق  فیلر دور چشم در یوسف آباد؛ فیلرهای صورت در واقع برای حفظ و افزایش زیبایی طبیعی شما هستند. فیلرهای صورت برای افزودن حجم، وزن و تقارن به صورت شما طراحی شده اند و ظاهری با طراوت و طبیعی به شما می دهند. پرکننده های پوستی که بیشتر برای حجیم کردن لب ها و تقویت استخوان گونه استفاده می شود، یک درمان همه کاره است که همچنین می تواند برای صاف کردن خطوط ظریف و چین و چروک های عمیق، بازگرداندن حجم و حتی تغییر شکل چانه و خط فک استفاده شود. یکی از محبوب ترین مزایای فیلرهای صورت این است که نتایج آنی است. تنها در ۳۰ دقیقه، شما شبیه بهترین نسخه ممکن از خود خواهید بود.

فیلر صورت چیست؟

فیلر صورت تزریق ژل حاوی یک فیلر پوستی قابل جذب به پوست است که به هیچ وجه به بدن آسیب نمی رساند. این ژل ها به طور خاص برای کاهش ظاهر چین و چروک، شکل دادن به صورت و ایجاد حجم طراحی شده اند. همچنین برای مرطوب کردن و احیای پوست شما استفاده می شود. ژل استفاده شده سازگار با بافت است و بسیار شبیه به آنچه در بدن وجود دارد.

فیلرهای صورت را در کجا می توان اعمال کرد؟

از پرکننده های صورت می توان برای کم کردن خطوط لبخند، ایجاد لب های پرتر، شکل دادن به ویژگی های صورت مانند گونه ها و چانه و همچنین مرطوب کردن و احیای پوست استفاده کرد. شایع ترین نواحی درمان شده خط خنده، لب ها (افزایش حجم و شکل) و گونه ها هستند. فیلر پوستی روی بینی یا شقیقه ها اعمال نمی شود.

برای تزریق  فیلر دور چشم در یوسف آباد میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و برای انجام این تزریق از ما نوبت بگیرید تا زیبایی مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

پر کردن صورت چگونه انجام می شود؟

فیلر پوستی که در پرکردن صورت استفاده می شود یک ماده طبیعی است. پزشکان ما ژل زیبایی را به پوست شما تزریق می کنند تا نتیجه ای طبیعی به شما ارائه دهند که بر حالت صورت شما تأثیری ندارد.

پرکننده زیبایی ژل هیالورونیک اسید مبتنی بر یک ماده طبیعی بدن، یک مولکول قند است. عملکرد این مولکول اتصال آب و عمل به عنوان روان کننده و ضربه گیر در قسمت های متحرک بدن شما و همچنین انتقال مواد مغذی و تنظیم تعادل آب پوست شما است. فیلر صورت به ناحیه ای که تزریق می شود، شادابی و حجم می بخشد.

انواع فیلرهای صورت چیست؟

پرکننده های پوستی مورد استفاده در پرکردن صورت می توانند برای کم کردن خطوط و چین و چروک های صورت، ایجاد لب های پرتر، شکل دادن به خطوط صورت مانند گونه ها و چانه و احیای پوست استفاده شوند. شایع ترین نواحی درمان شده خطوط خنده، لب ها (افزایش حجم و شکل) و گونه ها هستند.

چه کسانی نمی توانند فیلرهای صورت داشته باشند؟

برای درمان فیلر صورت باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید. پرکننده های پوستی نباید در مناطقی که بیماری پوستی، التهاب یا مشکلات مربوط به پوست وجود دارد یا نزدیک آن استفاده شود. فیلرهای پوستی مورد استفاده در فیلرهای صورت در زنان باردار یا شیرده، آزمایش نشده است. علاوه بر این، افرادی که دارای شرایط پزشکی هستند که پاسخ ایمنی بدن را کاهش می‌دهد یا افرادی که درمان سرکوب کننده سیستم ایمنی را دریافت می‌کنند، ممکن است بیشتر در معرض عفونت از طریق روش تزریق پوست باشند. شما باید در طول مشاوره قبل از درمان، سابقه پزشکی خود را با جزئیات به پرستار یا پزشک خود اطلاع دهید.

عوارض جانبی فیلرهای صورت چیست؟

شایع ترین عوارض جانبی در عرض ۲۴ ساعت یا بلافاصله پس از درمان رخ می دهد. این عوارض جانبی؛ تورم، کبودی، قرمزی و حساسیت. عوارض جانبی معمولاً در عرض چند روز ناپدید می شوند. با این حال، بسته به نوع فیلر صورت استفاده شده ممکن است کمی بیشتر طول بکشد. در صورت داشتن هر گونه نگرانی می توانید با پزشکان متخصص مشورت کنید.مهم ترین عارضه انسداد عروقی است برای همین ژل ها باید توسط یک پزشک متبحر تزریق شود که مسلط به آناتومی صورت باشد.

آیا پر کردن دردناک است؟

در فیلر صورت، فرآیند تزریق بسیار کم احساس می شود، اگرچه بسته به فردی که فیلر برای او اعمال می شود، متفاوت است. ممکن است در حین تزریق محصول کمی فشار یا احساس سوزش داشته باشید. یک کرم بی‌حس کننده را می‌توان روی ناحیه مورد درمان اعمال کرد. برخی از فیلرها از قبل حاوی بی حس کننده موضعی هستند که درمان را قابل تحمل تر می کند.

صورت پس از استفاده از فیلر چه شکلی است؟

حجم و پری: فیلرهای صورت به افزایش حجم، پری و وضوح لب ها، گونه ها، چانه و خط فک کمک می کنند.

بازیابی حجم از دست رفته صورت: با افزایش سن، حجم جوانی صورت خود را از دست می دهیم و با فیلر صورت می توانیم این حجم را دوباره به دست آوریم.

تضمین تعادل صورت: پزشکان بسیار ماهر، پرکننده های پوستی می توانند ظاهر عدم تقارن های موجود یا مربوط به آسیب را به حداقل برسانند.

نوسازی و آبرسانی مجدد پوست: پرکننده های صورت نه تنها کانتور و حجم می دهند، بلکه به مرطوب کردن ناحیه تحت درمان نیز کمک می کنند.

قیمت فیلرهای صورت

قیمت فیلر صورت از دکتری به پزشک دیگر و از یک منطقه جغرافیایی به منطقه دیگر متفاوت است. تعداد درمان های مختلف ترکیبی و نوع و مقدار پرکننده پوستی استفاده شده نیز بر قیمت تاثیر می گذارد.  میتوان گفت قیمت را نوع فیلر مورد استفاده  و هنر دست و تکنیک تزریق و ریسک منطقه تزریق تعیین می کند.

 

لطفا برای اطلاع از قیمت درمان خود به کلینیک ما مراجعه کنید.

پرکننده ها؛ آنها مواد ژل مانندی هستند که برای بازگرداندن حجم از دست رفته، ایجاد پوست صاف، نرم کردن چین و چروک ها یا اصلاح خطوط صورت به زیر پوست تزریق می شوند. دلیل اینکه میلیون ها زن و مرد هر ساله این روش محبوب جوانسازی صورت را انتخاب می کنند این است که بدون جراحی یا برش باعث می شود جوان تر به نظر برسید.

پرکننده‌های بافت نرم تزریقی مختلفی برای استفاده بالینی وجود دارد که می‌توان آنها را به سه گروه تقسیم کرد:

محصولات زیست تخریب پذیر (اسید هیالورونیک، کلاژن، کلسیم هیدروکسی آپاتیت و پلی ال-لاکتیک اسید)

محصولاتی که به طور دائم در بافت باقی می مانند (میکروسفرهای پلی متیل متاکریلات، سیلیکون، پلیمرهای هیدروژل) که اکنون بخاطر عوارض در دراز مدت مصرف کمتری دارد.

تزریق چربی اتولوگ (تزریق چربی گرفته شده از خود شخص)

پرکننده های پوستی محصولات بسیار موثری برای چین و چروک، حجیم شدن صورت و شفاف سازی خطوط صورت هستند. همچنین برای از بین بردن جای زخم و آکنه استفاده می شود.

پرکننده های حاوی هیالورونیک اسید پرمصرف ترین پرکننده ها در جهان هستند.

برای تزریق  فیلر دور چشم در یوسف آباد میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و برای انجام این تزریق از ما نوبت بگیرید تا زیبایی مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

پرکننده های حاوی هیالورونیک اسید

اسید هیالورونیک یک واسطه ضروری است که بافت طبیعی درم را تشکیل می دهد. ظرفیت اتصال آب HA باعث افزایش حجم و خاصیت ارتجاعی درم می شود.

پرکننده های HA دارای قوام ژلی هستند. مزایا  این موارد نسبت به سایر پرکننده ها:

  • آنها زیست سازگار هستند
  • پتانسیل کم آلرژی
  • آنها به راحتی قابل استفاده و بازیافت هستند
  • این فرصت را برای اصلاح با هیالورونیداز ارائه می دهد.

یعنی در صورت عارضه یا دوست نداشتن میتوان با آنزیم هیالورونیداز آن را ازبین برد.

مناطق مورد استفاده در ناحیه صورت

بین پیشانی و ابرو

فرو رفتگی های ناشی از اسکار و آکنه

ناحیه میانی صورت (زیگوماتیک- گونه)

شکل دادن به بینی

خط خنده

لب

خط ماریونت(خط غم)

برجسته سازی خط چانه و فک- کانتورینگ صورت

در صورت وجود عفونت در داخل و اطراف محل تزریق، اگر فرد بسیار آلرژیک باشد و در دوران بارداری و شیردهی استفاده نمی شود .

کبودی، ادم و قرمزی شایع ترین عوارض جانبی هستند.

پرکننده زیر چشم

فرورفتگی اشک ناحیه توخالی واقع در یک سوم داخلی و زیر چشم است.

به دلیل کاهش حجم بافت های اطراف چشم، فتق چربی و شلی پوست دیده می شود. گودی و تاریکی در این ناحیه ظاهری خسته به فرد می دهد.

برخلاف سایر فیلرها، فیلرهای حاوی اسید هیالورونیک دارای پیوند متقاطع و غیر متقاطع است.

همچنین حاوی ویتامین ها و آنتی اکسیدان های اسید آمینه است. علاوه بر اصلاح افتادگی زیر چشم، بهبود قابل توجهی در کبودی ها نیز ایجاد می کند.

برای تزریق  فیلر دور چشم در یوسف آباد میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و برای انجام این تزریق از ما نوبت بگیرید تا زیبایی مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

پرکننده لب

با افزایش سن، حجم لب ها و همچنین پوست کاهش می یابد. این حجم را می توان با پرکننده ها جایگزین کرد.

افزایش حجم را فراهم می کند،

اختلالات تقارن را می توان از بین برد،

کانتور لب را می توان مشخص کرد.

پر کردن چانه و تقویت خط فک

با پرکننده چانه، می توان برآمدگی چانه را افزایش داد و شکل صورت “V” بیشتری ایجاد کرد. بیمارانی که چانه کوتاه و عقب‌رفته دارند مناسب‌ترین بیماران هستند، در حالی که برجسته‌کردن خط فک انجام می‌شود، بزرگ کردن چانه نیز ممکن است مورد نیاز باشد.

پرکننده بینی

با پرکننده های پوستی می توان قسمت پشتی بینی را تغییر شکل داد و نوک بینی را بلند کرد. با این حال، یک بینی بزرگ را نمی توان کوچکتر کرد یا یک بینی پهن را نمی توان باریک کرد. نکته مهم این است که بیمار مناسب را انتخاب کنید. برای بیمارانی که تمایلی به جراحی ندارند گزینه خوبی است. البته بینی منطقه پر خطری برای تزریق است.

بیشتربدانید:بوتاکس صورت در ولیعصربوتاکس صورت در ونکبوتاکس صورت در یوسف آبادتزریق بوتاکس صورت در ولیعصر

پر کردن زیگوماتیک

افزایش حجم در این ناحیه به ساختار صورت “V” کمک می کند. این یک اثر سفت کننده در افتادگی صورت ایجاد می کند.

برای تزریق  فیلر دور چشم در یوسف آباد میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و برای انجام این تزریق از ما نوبت بگیرید تا زیبایی مورد علاقه خود را بدست بیاورید.

برچسب‌ها: بدون برچسب

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.