a2

تزریق فیلر زیر چشم در ولیعصر

تزریق فیلر زیر چشم در ولیعصر؛ «نمی‌خواهم خسته به نظر برسم» یکی از جملاتی است که اکثر متخصصان پوست از بیماران خود می‌شنوند. فیلر زیر چشم یکی از عجیب ترین درمان ها است. با این حال، پر کردن این ناحیه با فیلر های پوستی برای هر مشکل ناحیه چشم ایده آل نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره تزریق فیلر زیر چشم در ولیعصر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

آیا فیلر روشن زیر چشم سیاهی دور چشم را از بین می برد؟

هنگامی که پوست پلک پایین شفاف و نازک باشد تا رنگ عضله زیرین را نشان دهد، سیاهی زیر چشم شما ممکن است بسیار قابل توجه باشد. یا اگر حساسیت دارید یا رگ های شما از نظر ساختاری بسیار نزدیک به سطح هستند، ناحیه زیر چشم شما تیره تر به نظر می رسد. بنابراین، آیا فیلر زیر چشم همیشه در این موارد مناسب است؟

فیلر ها؛ فوراً به زیر چشم ها حجم می دهد، مخصوصاً برای پر کردن حفره های ایجاد شده در هنگام برجسته شدن برآمدگی استخوان زیر چشم، به نام “ناحیه اشک” و سایه ای بر ناحیه زیر چشم.

پف زیر چشم نیز می تواند باعث سیاهی دور چشم شود. با افزایش سن، ماهیچه‌های اطراف چشم ضعیف می‌شوند و باعث می‌شوند که چربی در ناحیه ساختاری که آن را در جای خود نگه می‌دارد از دست بدهد. این چربی شل زیر چشم جمع می شود و باعث تشکیل کیسه ها می شود. این کیسه ها روی قسمت بالایی گونه سایه انداخته و باعث می شود که ناحیه تیره تر از آنچه هست به نظر برسد.

فیلر روشن زیر چشم را می توان در جایی که کیسه پلک پایین و گونه به هم می رسند استفاده کرد تا سیاهی دور چشم کمتر به چشم بیاید. این روش ناحیه زیر کیسه چشم را پر می کند تا صورت صاف شود و سایه کاهش یابد. با این حال، فیلر ها نمی توانند حلقه های تیره ناشی از هایپرپیگمانتاسیون را که به درمان های دیگری نیاز دارند، درمان کنند.

چه به دلیل ژنتیک و چه به دلیل افزایش سن، همه ما در برخی مواقع این نگاه خسته را پیدا می کنیم. با گذشت زمان، ساختار حمایتی چشم ضعیف می شود، پوست شل می شود و حجم صورت را از دست می دهیم. این باعث می‌شود که لایه‌های چربی اطراف باد کرده و از بین بروند و کیسه‌های پف‌کرده کوچکی درست بالای استخوان گونه‌مان ایجاد شود.

 برای برخی از ما، پلک‌هایمان ممکن است شروع به افتادگی کند یا گونه‌هایمان آویزان شود، حجم شقیقه‌هایمان را از دست بدهیم. بنابراین، عوامل بی‌شماری وجود دارد که می‌تواند به ظاهر خسته زیر چشم کمک کند. با این حال، این لزوما به این معنی نیست که شما نیاز به فیلر زیر چشم دارید.

نکته در مورد زیر چشم این است که باید ارزیابی کنید که چه چیزی در طول روز باعث خستگی آن ها می شود. ممکن است کیسه های زیر چشم، حلقه های تیره و گودی وجود داشته باشد. به هر دلیلی، یکی از مهم ترین عواملی که به نتیجه عالی برای فیلر زیر چشم کمک می کند، قضاوت متخصص پوست شما در مورد اینکه آیا شما کاندید مناسبی برای فیلر  زیر چشم هستید یا خیر است. و اگر نباشید، اینجاست که نتایج رضایت بخش نخواهد بود.

اگر فیلر  زیر چشم آن چیزی نیست که نیاز دارید، می تواند ناحیه را پف کرده نشان دهد. گاهی اوقات، آنچه ما به عنوان گودی زیر چشم یا حلقه‌های تیره درک می‌کنیم، در واقع نتیجه کاهش حجم گونه‌ها یا شقیقه‌ها است. همچنین بسیار آسان است که این ناحیه را بیش از حد باد کنید و سینوس ها را فشرده کنید و باعث تورم بیشتر شود. این یکی از دلایلی است که چرا پر کردن زیر چشم باید توسط دستان متخصص انجام شود.برای کسب اطلاعات بیشتر در باره تزریق فیلر زیر چشم در ولیعصر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

Cropped image of a woman's green eye against a white background with copyspace

چه کسی کاندیدای مناسب برای فیلر  زیر چشم است؟

همانطور که اشاره کردیم، حلقه های زیر چشم می تواند دلایل زیادی داشته باشد. اولین چیزی که در اینجا باید بدانید این است که اگر این سیاهی ها به دلیل رنگدانه ها یا مشکلات عروقی ایجاد شوند، نمی توان آنها را به طور جادویی با فیلر ها از بین برد. فیلرها برای افرادی که شکاف زیر چشم دارند گزینه بسیار خوبی است. با افزایش سن، با کاهش محفظه های چربی روی صورت، ناحیه زیر چشم از گونه جدا می شود و ظاهری توخالی می دهد. این عارضه به دلیل ژنتیک و فرم طبیعی صورت، گاهی در افراد جوان بروز می کند.

فیلر زیر چشم معمولا بر پایه اسید هیالورونیک است. فیلر های اسید هیالورونیک طبیعی ترین اثر را در زیر چشم ایجاد می کنند زیرا نرم هستند و با پوست اطراف ترکیب می شوند. سایر اشکال فیلر پس از پلک زدن مکرر یا قابل مشاهده شدن از روی سطح، خطر بیشتری برای جمع شدن دارند. فیلر های اسید هیالورونیک برخلاف فیلر های مبتنی بر کلسیم شفاف هستند.

 اگر بیمار دچار فرورفتگی واقعی زیر چشم باشد و کیفیت پوست خوب باشد، به راحتی می توان آن ناحیه را پر کرد و پوست فیلر را در جای خود نگه داشت. اگر بیمار شلی پوست زیادی در ناحیه داشته باشد، متأسفانه فیلر ممکن است توده به نظر برسد. اگر کیسه های واقعی زیر چشم خود دارید، به احتمال زیاد فیلر کمکی نمی کند و این مشکل را بدتر می کند.

بیشتربدانید؛هزینه تزریق ژل گونهتزریق ژل گونه در ولیعصرتزریق ژل گونه در ونکتزریق ژل گونه در یوسف آبادتزریق ژل گونه

در طول عمل چه انتظاری باید داشت؟

قبل از عمل، بیمار معاینه فیزیکی انجام می شود. در روز درمان، محل تزریق تمیز می شود و فیلر مناسب برای بزرگ شدن گونه بالایی و پر کردن ناحیه زیر عضلانی در شیار پلک- گونه تزریق می شود.

پزشک شما فیلر را با استفاده از یک سوزن یا یک لوله کوچک به نام کانولا تزریق می کند. مقدار کمی فیلر در یک زمان تزریق می شود تا نتیجه مطلوب حاصل شود. تزریق خیلی سریع می تواند به بافت حساس آسیب وارد کند. پزشک شما همچنین می‌تواند با انگشتان خود فیلر زیر چشم را قبل از ته نشین شدن شکل دهد. سپس یک کیسه یخ روی ناحیه قرار می دهند تا کبودی و تورم به حداقل برسد. یک کرم بی حس کننده موضعی معمولاً در حین عمل روی ناحیه زیر چشم استفاده می شود تا درد را در طول عمل کاهش دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر در باره تزریق فیلر زیر چشم در ولیعصر ادامه مقاله را مطالعه کنید.

76-qeca5siuum4e2kxww7emi7nu9ofx3wccajywld01xe

بیشتر بخوانید

هزینه تزریق ژل گونه

مراقبت های بعد از عمل

نکاتی که باید بعد از عمل پر کردن زیر چشم در نظر بگیرید . پس از استفاده از فیلر، چشمان شما در بقیه روز حساس خواهند بود. قرار دادن یخ به طور منظم به این ناحیه می تواند به کاهش هر گونه ناراحتی و تورم کمک کند. تا حد امکان از دست زدن به ناحیه زیر چشم خودداری کنید و از آرایش کردن نیز بپرهیزید .

 

بیماران می توانند همان روز به محل کار خود بازگردند و روز بعد ورزش کنند. با این حال، مانند هر فیلر دیگر، کبودی ممکن است ظاهر شود و ۲-۳ هفته طول بکشد. بهترین نتایج پس از یک هفته قابل مشاهده خواهد بود. اثرات آن می تواند تا یک سال ادامه داشته باشد.

اگر فیلر مستقیماً زیر چشم برود، متخصص پوست شما از فیلر اسید هیالورونیک استفاده می کند که می تواند در سایر نواحی صورت نیز اعمال شود.

اسید هیالورونیک ترکیبی است که بدن شما به طور طبیعی تولید می کند. بنابراین بعید است که واکنش های بدی ایجاد کند. با این حال، با گذشت زمان کاهش می یابد، به این معنی که پر کردن شما موقتی است.

 

فیلر های پوستی معمولاً شش ماه تا یک سال دوام می آورند. با این حال، تمایل دارد تا ۱۸ ماه طول بکشد. گاهی اوقات ممکن است به جای یا علاوه بر فیلر زیر چشم، از فیلر روی ناحیه گونه استفاده شود تا سایه از این زاویه کاهش یابد. در پایان، ارزش آن را دارد که با یک متخصص پوست در مورد آنچه که می‌خواهید و واقعاً می‌توانید از فیلر‌ها انتظار داشته باشید، مشورت کنید.​​

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.