4

تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه؛ یکی از مهم ترین عواملی که باعث پیری صورت ما می شود، از دست دادن حجم آن در طول سال ها می باشد. به همین دلیل، تزریق فیلر جایگاه بسیار مهمی در بین روش های اعمال شده برای جوانسازی صورت دارد.

فیلر استخوان گونه چیست؟

در سال‌های اخیر، داشتن اجزای مشخص و نازک صورت مد شده است. به همین دلیل، افرادی که خطوط گرد دارند، از روش های زیبایی مانند پرکننده گونه استفاده می کنند. فیلر زیگوماتیک روشی است که با تزریق فیلر به قسمتی از گونه که دقیقاً در کنار چشم ها ختم می شود، انجام می شود. می توان گفت که این یک عمل زیبایی است که عموماً توسط افرادی انجام می شود که می خواهند خط صورت نازکی داشته باشند.

 

این فیلر گونه ها را برجسته تر نشان می دهد و صورت را جوان تر و سفت تر نشان می دهد. در واقع جراحی استخوان گونه جزو انتخاب های افرادی است که می خواهند جوان تر به نظر برسند. به لطف فیلر باعث سفت شدن گونه ها و اطراف چشم می شود. به لطف این کشش، چین و چروک دور چشم شروع به ناپدید شدن می کند. بنابراین ظاهری جوان در صورت ایجاد می شود.

 

به خصوص در سال های اخیر، جایگاه پرکننده ها در زیبایی شناسی به سطح کاملا متفاوتی رسیده است. زیرا علاقه به زیبایی شناسی روز به روز بیشتر می شود. در عین حال، انجام جراحی پلاستیک دیگر مانند گذشته اشتباه یا چیزی برای شرمساری محسوب نمی شود. این به افراد کمک می کند تا راحت تر باشند. به همین دلیل است که بسیاری از جراحی های پلاستیک به طور مکرر انجام می شوند. در این میان فیلر زیگوماتیک از برجسته ترین آنهاست.

عوارض پیری صورت چیست؟

تزریق ژل گونه؛ در طول فرآیند پیری صورت، همراه با کاهش حجم مشاهده شده در استخوان‌های صورت و بافت‌های نرم، جابجایی‌ها در جهت گرانش به ‌ویژه در بافت‌های چربی زیر جلدی رخ می ‌دهد.

به همین ترتیب، در طول سال ها، خطوط روی پوست صورت ناشی از کار ماهیچه های میمیک به تدریج عمیق تر می شوند و آسیب های ناشی از نور خورشید به ویژه آشکار می شود. در بافت‌های زیر جلدی به دلیل کاهش کلاژن و بدتر شدن ساختار آن، خاصیت ارتجاعی کاهش می ‌یابد و پوست نازک ‌تر و شل‌ تر می‌شود. در نتیجه با افزایش سن، تاثیر کلی تغییراتی که در لایه‌ های مختلف صورت مانند پوست، بافت ‌های زیر پوست و استخوان‌های صورت رخ می‌دهد، باعث ایجاد علائم خارجی پیری می‌شود.

در حالی که ساختار سه بعدی صورت که در جوانی پرتر است، نور را به آرامی منعکس می کند، با افزایش سن، تغییر در انعکاس نور به دلیل کاهش حجم در قسمت های مختلف صورت و سایه هایی که در برخی مناطق هنگام نگاه کردن شروع به برجسته شدن می کنند ، باعث ادراک بصری پیری می شود.

این کاهش حجم که در استخوان‌ها و بیشتر در بافت‌های چربی زیر جلدی اتفاق می‌افتد، به صورت افتادگی در شقیقه‌ها، شکاف در اطراف چشم‌ها، گودی زیر چشم‌ها به ‌ویژه در ناحیه فرورفتگی اشک، ریزش ابروها ظاهر می‌شود. کاهش برجستگی گونه ها، افتادگی گونه ها، عمیق شدن خطوط کناره های بینی، ریزش گوشه های لب، ریزش لب ها به صورت نازک شدن و کمرنگ شدن خود را نشان می دهد. مانند فرورفتگی بین لبه های لب و خط فک و کاهش برجستگی خط فک.

تمام این تغییرات که به روش های مختلف در مناطق مختلف از فردی به فرد دیگر مشاهده می شود، منجر به کاهش هماهنگی بین نسبت های میانی و پایینی صورت می شود که درک زیبایی را ایجاد می کند.

چرا پر کردن استخوان گونه انجام می شود؟

دلایل زیادی برای انجام فیلر استخوان گونه وجود داردبا این حال، این دلایل از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی افراد برای جوان‌تر به نظر رسیدن این کار را انجام می‌دهند، در حالی که برخی دیگر برای داشتن صورت لاغرتر این کار را انجام می‌دهند. بنابراین بستگی به هدف دارد. با این حال، این بدان معنا نیست که برنامه های کاربردی مختلف ساخته شده است. البته روش استفاده یکسان است اما ممکن است مقدار فیلر اعمال شده متفاوت باشد. بنابراین این کاملاً به نوع ظاهری که بیمار می خواهد بستگی دارد. بنابراین، تصمیم و ترجیح بیمار در اینجا مهم است.

 

تزریق پرکننده صورت در چه مناطقی انجام می شود؟

تزریق ژل گونه؛در حالی که تزریق فیلر صورت در سال های گذشته بیشتر برای حجیم کردن لب ها یا رفع چین و چروک های ناشی از افزایش سن روی پوست و عمیق شدن خطوط در گوشه های بینی و دهان انجام می شد، در سال های اخیر به دلیل اهمیت کاهش حجم در افراد مسن ، ظاهر صورت و پویایی آناتومیک پیری صورت بهتر درک شده است، برنامه هایی برای جایگزینی کاهش حجم ایجاد شده است.

چگونه پر کردن استخوان گونه را انجام دهیم؟

یکی از جالب ترین موضوعات در مورد جراحی استخوان گونه نحوه انجام آن است. بسیاری از افراد ممکن است فکر کنند که این عمل دردناک و دشوار است. به هر حال، این چنین نیست. برخلاف تصور عموم می توان گفت که این عمل جراحی است که به راحتی انجام می شود و خیلی دردناک نیست.

 

این پرکردن طی مراحلی در عمل پرکردن استخوان گونه انجام می شود. قبل از عمل، یک کرم بی حس کننده روی استخوان گونه زده می شود تا در حین انجام عمل از درد جلوگیری شود. کرم معمولاً باید در عرض نیم ساعت اثر کند. هنگامی که بیمار در گونه ها احساس بی حسی کرد، مقدار تعیین شده فیلر با کمک سوزن های کوچک به ناحیه استخوان گونه تزریق می شود. این فرآیند که به کندی انجام می شود نیاز به توجه زیادی دارد. زیرا لازم است هر دو گونه با سرعت یکسان و در قسمت های مناسب پر شوند. در غیر این صورت ممکن است ظاهری نامتقارن در صورت ایجاد کند. این روش پس از اعمال پر کردن روی صورت به پایان می رسد.

patient-receiving-cheek-fillers

نواحی صورت که برای افزایش حجم تزریق فیلر انجام می شود:

 • محفظه های چربی عمیق و سطحی در ناحیه میانی صورت
 • ناحیه اشک
 • شیار اربیتومالار که از قسمت بیرونی پایین چشم تا قسمت گونه امتداد دارد
 • خطوط نازولبیال در دو طرف بینی
 • خطوط ماریونت که از گوشه لب تا خط فک امتداد دارند

 

امروزه از فیلرهای صورت برای جایگزینی کاهش حجم، استفاده می شود:

 • فرم دادن به پیشانی
 • از بین بردن خطوط عمودی بین ابروها
 • لیفت ابرو
 • برجسته کردن استخوان گونه
 • شکل دادن به بینی
 • فرم دهی لب
 • بلند کردن گوشه های لب
 • برجسته کردن خط فک
 • برجسته کردن گوشه چانه
 • بزرگ شدن نوک چانه کوچک
 • از بین بردن خطوط سطحی در نواحی مختلف صورت
 • می توان از آن برای بهبود ساختار پوست استفاده کرد.

پر کردن بینی چگونه انجام می شود؟

تزریق ژل گونه؛جراحی های زیبایی بینی امروزه یکی از متداول ترین مداخلات جراحی زیبایی هستند. اگرچه به طور کلی هیچ گزینه ای جز جراحی برای از بین بردن مشکلات زیبایی بسیار آشکار در بینی وجود ندارد، تزریق فیلر حاوی اسید هیالورونیک می تواند جایگزینی برای مداخلات جراحی در از بین بردن قوس های نه چندان قابل توجه بینی، فرورفتگی های ریشه بینی، جزئی باشد. افتادگی نوک و برخی بی نظمی هایی که به خصوص بعد از جراحی های قبلی زیبایی بینی رخ می دهد.

با پرکردن بینی که روشی است که نیاز به مراقبت شدید دارد زیرا آناتومی بینی حاوی رگ های خونی زیادی است، می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی مانند پنج تا ده دقیقه به نتایج بسیار خوبی دست یافت، مشروط بر اینکه از تکنیک ها و مواد پرکننده مناسب استفاده شود.

از آنجایی که بینی به طور کلی یک ناحیه غیر فعال است، ماندگاری فیلرها بیشتر از کاربرد در سایر قسمت های صورت است.

در تزریق فیلر صورت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

تزریق ژل گونه؛برای حصول نتایج موفقیت آمیز در کاربرد فیلر صورت، باید مشکلات فعلی بیماران را به صورت بسیار خوب و دقیق ارزیابی کرد و شکایات و انتظارات آنها را به درستی درک کرد و در مواقع لزوم راهنمایی های مناسب ارائه کرد.

کاربردهایی که بر روی برخی از قسمت‌های صورت انجام می‌شود ممکن است نواحی آناتومیک مجاور را نیز تحت تأثیر قرار دهد. افزایش حجم رسوبات چربی عمیق در ناحیه میانی صورت می تواند مشکلات ناحیه پارگی مجاور یا چین های نازولبیال کنار بینی را کاهش دهد و به همین ترتیب، افزایش حجم در استخوان گونه می تواند افتادگی پوست در خط فک پایین را کاهش دهد. به همین دلیل، بهتر است قبل از پرکردن سبک در محل اشک، ناحیه میانی صورت را ارزیابی کنید و در صورت کاهش حجم قابل توجهی در این ناحیه، بهتر است توصیه شود که مشکل ناحیه میانی صورت اصلاح شود. ابتدا وضعیت استخوان گونه را قبل از مداخله در خط فک پایین ارزیابی کرده و در صورت لزوم ابتدا آن را در این ناحیه اعمال کنید.

بیشتربدانید:تزریق ژل لب در یوسف آبادتزریق ژل لب در ولیعصربهترین مارک ژل زیر چشمبهترین مارک فیلر زیر چشمتزریق فیلر دور چشم در ونک

آیا تفاوتی بین پر کردن برنامه های کاربردی برای زنان و مردان وجود دارد؟

تزریق ژل گونه؛در زنان، پیشانی منحنی‌تر، استخوان‌های گونه‌ها برآمده‌تر، اجزای صورت گردتر و استخوان فک عموماً ضعیف‌تر است، در حالی که در مردان پیشانی صاف‌تر، استخوان‌های گونه کمتر بیرون زده اما پهن‌تر هستند، اجزای صورت عموماً زاویه‌دارتر هستند. و فک پایین قوی تر است.

در هنگام استفاده از فیلر صورت باید به این تفاوت ها توجه کرد تا ظاهری زنانه به بیماران مرد و ظاهری مردانه به بیماران زن داده نشود، به خصوص در صورت عدم درخواست.

چه مواد پرکننده روی صورت استفاده می شود؟

اگرچه مواد مختلفی برای کاربردهای فیلر صورت استفاده می شود، اما ترجیح داده شده ترین آنها هیالورونیک اسید، بافت چربی خود بیمار و هیدروکسی لاپاتیت کلسیم است.

هیالورونیک اسید چیست؟

هیالورونیک اسید که در ساختار کلاژن پوست نیز یافت می شود، امروزه به صورت مصنوعی در شرایط آزمایشگاهی و به اشکال حاوی پیوندهای متقاطع مختلف بین مولکول ها تولید می شود. این تنوع امکان استفاده از اشکال مختلف اسید هیالورونیک را با توجه به هدف کاربرد و ویژگی های مناطق کاربرد دارد.

به عنوان مثال، فرم‌هایی با ساختار سخت و پیوندهای قوی برای افزایش حجم در نواحی چربی عمیق در ناحیه میانی صورت ترجیح داده می‌شوند، در حالی که فرم‌هایی که نرم هستند و حاوی پیوندهای قوی نیستند، در قسمت پارگی ترجیح داده می‌شوند، و فرم‌هایی که با آن سازگار هستند. حرکت در نواحی سطحی و متحرک ترجیح داده می شود.

فرم‌های اسید هیالورونیک، که خاصیت حفظ آب بالایی دارند، معمولاً برای بهبود کیفیت پوست با مرطوب کردن پوست در نواحی استفاده از آن ترجیح داده می‌شوند.

مهمترین مزیت فیلرهای هیالورونیک اسید این است که برای اعمال نیازی به شرایط اتاق عمل و بیهوشی نیست و فیلرها در هر زمان به مقدار و محتوای دلخواه در دسترس هستند.

قبل از استفاده از فیلر صورت چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

در افراد سالمی که از رقیق‌کننده‌های خون استفاده نمی‌کنند، قبل از تزریق هیالورونیک اسید نیازی به آمادگی یا آزمایش اولیه نیست.

بر خلاف کاربردهای نوروتوکسین، اثر تزریق فیلر به محض انجام اعمال ظاهر می شود. برای پرکننده هایی با خاصیت نگهداری آب بالا، نتیجه نهایی ظرف چند هفته آشکار می شود.

اثر پرکننده های هیالورونیک اسید چقدر طول می کشد؟

از آنجایی که اسید هیالورونیک استفاده شده در طول زمان توسط بدن جذب می شود، اثر به دست آمده بین ۸ تا ۱۲ ماه بسته به ناحیه کاربرد، ساختار پیوند متقاطع فیلر مورد استفاده و ویژگی های بافتی بیمار متفاوت است.

ماندگاری فیلرهای اعمال شده، به ویژه در نواحی غیر متحرک مانند بینی، می تواند تا ۲ تا ۳ سال دوام داشته باشد.

پرکننده استخوان گونه چگونه تورم را از بین می برد؟

مشاهده تورم و ادم روی صورت پس از پر شدن استخوان گونه معمول است. با این حال، این وضعیت یک وضعیت دائمی نیست. پس از عمل، بسته به نوع صورت، تورم های متفاوتی ممکن است ایجاد شود. در برخی از بیماران، این وضعیت ممکن است اصلاً مشاهده نشود. مهم است که بدانید تورم ظرف ده روز پس از عمل کاملاً از بین می رود. با این حال، این ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. این می تواند برای بیمارانی که دیر بهبود می یابند نگران کننده باشد. بهتر است نگران نباشید. زیرا نباید فراموش کرد که هر فردی تیپ صورت متفاوتی دارد. علاوه بر این، اگر ورم برای مدت طولانی از بین نرفت، می توان مواد سرد را به صورت مالید. با کیسه های یخ یا آب سرد می توان فشار ملایمی به صورت اعمال کرد.

 

همچنین می توان علاوه بر فشار سرد، ماساژهای مختلفی را نیز روی صورت انجام داد. می توانید بدون اعمال فشار زیاد به فیلر صورت خود را با حرکات آهسته ماساژ دهید. به این ترتیب صورت شما ریلکس می شود و فیلر ظاهر زیباتری به ارمغان می آورد. با این حال، اگر همچنان احساس می‌کنید که ورم و ادم روی صورت‌تان از بین نمی‌رود، حتماً با پزشک خود مشورت کنید.

 

چه مدت طول می کشد تا پرکننده استخوان گونه ببندد؟

صورت شما باید در بهترین حالت خود باشد و در عرض یک هفته یا ده روز کاملاً آرام شود. دیدن تورم و ادم روی صورت در این مدت بسیار طبیعی است. زیرا یک ماده خارجی به طور ناگهانی وارد صورت می شود و ممکن است طول بکشد تا صورت شما به آن عادت کند. در عین حال، زخم های ناشی از سوزن نیز ممکن است باعث تورم شوند.

 

علاوه بر این، ممکن است سوالات زیادی به ذهن خطور کند، مانند اینکه چه کاری می توان برای تناسب صورت انجام داد. اگر می خواهید صورتتان به سرعت جا بیفتد، می توانید از کمپرس سرد روی صورت خود استفاده کنید. این به آرامش صورت شما کمک می کند. روش دیگر ماساژ صورت با حرکات آهسته است. ماساژ به صورت کمک می کند تا آرام شود و به تدریج به حالت قبلی خود بازگردد. پس از انجام این روش ها، خواهید دید که چهره شما با فیلر ظاهر و تناسب بهتری دارد.

 

کاربرد پرکننده استخوان گونه چیست؟

پرکننده استخوان گونه تکنیکی است که به بسیاری از افراد کمک می کند تا ناحیه گونه خود را برجسته تر نشان دهند. به لطف پرکننده استخوان گونه، حالت واضح تر و جذاب تری روی صورت شما ایجاد می شود. این باعث ایجاد احساس شادابی پوست می شود. همچنین به داشتن خط باریک صورت کمک می کند. گونه های بلند و خط فک فرو رفته به شما می دهد.

 

به لطف پرکننده استخوان گونه، صورت شما لاغرتر و سالم تر به نظر می رسد. در عین حال، گونه ها باعث می شوند صورت شما کشیده به نظر برسد. پوست سفت شده به شما کمک می کند ظاهری جوان داشته باشید. پرکننده استخوان گونه هم توسط جوانان و هم بسیاری از افراد مسن ترجیح داده می شود.

 

چگونه فیلر استخوان گونه را ازبین ببریم

علاوه بر داشتن فیلرهای استخوان گونه، امکان ذوب فیلر نیز وجود دارد. این روش برای اکثر افراد دشوار و دردناک است. اما باید توجه داشت که این اطلاعات نادرست است. زیرا این روش در عرض یک ساعت بدون درد انجام می شود. برای انجام این کار، باید با پزشک خود تماس بگیرید و اعلام کنید که می خواهید پرکننده خود را حل کنید.

 

پس چگونه این فرآیند اتفاق می افتد؟ هنگام انجام فیلر استخوان گونه، ماده ای تزریق می شود که به صورت آسیبی نمی رساند. در حین ذوب، ماده ای که این ماده را ذوب می کند و به صورت آسیبی نمی رساند، روی فیلینگ می زنند. قبل از عمل، برای جلوگیری از احساس درد سوزن، یک کرم بی حس کننده روی صورت مالیده می شود. پس از بی حس شدن صورت، ماده ای که فیلر را حل می کند با کمک سوزن های نازک به فیلر تزریق می شود. به این ترتیب تحت تاثیر ماده پرکننده شروع به ذوب شدن کرده و ظاهر مورد نظر حاصل می شود.

آیا پر کردن برنامه ها دردناک است؟

اگرچه استفاده از پرکننده سوزن به طور کلی درد یا ناراحتی قابل توجهی ایجاد نمی کند، اما می توان قبل از تزریق از بی حسی منطقه ای استفاده کرد، به خصوص در لب ها که بسیار حساس هستند.

در کاربردهایی که با کانولا انجام می شود، اعمال بی حسی در نقاط ورودی کانول باعث افزایش راحتی عمل می شود.

برخی از داروهای هیالورونیک اسید حاوی داروهای بی حس کننده موضعی هستند. در پرکردگی های ساخته شده با این فرآورده ها پس از اولین تزریق دردی در ناحیه اعمال احساس نمی شود.

برای بیمارانی که آستانه درد پایینی دارند، قبل از عمل می توان بیهوشی را با کرم روی پوست اعمال کرد. تحریک پوست با دستگاه ویبره در نزدیکی ناحیه عمل نیز می تواند احساس درد را کاهش دهد.

آیا پر کردن درخواست ها خطراتی دارد؟

برخی از موقعیت‌های نامطلوب، که ما آنها را عوارض می‌نامیم، ممکن است در حین و بعد از پر کردن اسید هیالورونیک ایجاد شوند.

مهمترین آنها عفونت، واکنش های بافتی در مراحل پایانی به نام گرانولوم، عدم تقارن یا تورم به دلیل استفاده نادرست یا بیش از حد، و اختلالات گردش خون به دلیل پرکردن داخل وریدی است.

تا زمانی که ضدعفونی مناسب پوست قبل از عمل مشاهده شود، عفونت یک بیماری بسیار نادر است و معمولاً می توان به راحتی با درمان های آنتی بیوتیکی آن را کنترل کرد.

به همین ترتیب، تا زمانی که از مواد پرکننده با کیفیت استفاده می شود، تشکیل گرانولوم بسیار نادر است. گرانولوم ها که به صورت توده های حساس سخت در زیر پوست در نواحی کاربرد مشاهده می شوند، در مراحل بعدی نسبت به عفونت ایجاد می شوند. در درمان گرانولوم از آنتی بیوتیک ها و کورتیکواستروئیدها استفاده می شود و در برخی موارد ممکن است نیاز به برداشتن آنها از طریق جراحی باشد.

در حالی که کاربردهای نامتقارن را می توان به راحتی با استفاده از پرکننده های اضافی اصلاح کرد، در مواردی که فیلر بیش از حد لازم تزریق می شود، می توان با تزریق آنزیم هیالورونیداز که اسید هیالورونیک را حل می کند، در ناحیه کاربرد، مشکل را اصلاح کرد.

انسداد عروق و اختلالات گردش خون ناشی از استفاده از فیلر در ورید از جدی ترین و مهم ترین عوارض تزریق فیلر است. به خصوص از آنجایی که وریدهای ناحیه فوقانی صورت به وریدهای تغذیه کننده چشم متصل هستند، تزریق فیلر تحت فشار به وریدهای این ناحیه می تواند به وریدهای منتهی به چشم برسد و حتی باعث کوری شود.

اگرچه خطر نفوذ داخل وریدی در حین تزریق فیلر صورت در بسیاری از نواحی وجود دارد، اما بیشترین خطر در ناحیه گلابلا و بینی است که در آن وریدهای زیادی در سطوح سطحی و عمیق وجود دارد.

برای جلوگیری از این عارضه لازم است محل رگ های مهم در آناتومی صورت و عمق آن ها در نواحی اعمالی را بشناسید، در نواحی پرخطر با کانول به جای سوزن، اعمال را با سرعت بسیار آهسته انجام دهید. و در دوزهای کم و در صورت بروز مشکل همیشه داروها و مواد مورد نیاز برای مداخله را در اختیار داشته باشید.

تزریق چربی چیست؟

یکی دیگر از مواد ترجیحی برای استفاده از فیلر صورت، بافت چربی خود بیمار است.

در این نرم افزار پس از اینکه چربی از قسمت تحتانی پوست در نواحی مانند قسمت های خارجی ساق پا، باسن و اطراف شکم به دست آمد، طی فرآیندهای مختلفی فرآوری شده و به نواحی با کاهش حجم صورت تزریق می شود.

 

از مهمترین مزایای این روش می توان به حذف چربی به مقدار زیاد، ماندگاری تا حدی در نواحی مصرف آن و افزایش کیفیت بافت در نواحی مصرف به لطف سلول های بنیادی که دارد، اشاره کرد.

با توجه به هزینه استفاده از اسید هیالورونیک با حجم بسیار بالا، مخصوصاً در بیمارانی که کاهش حجم شدید و گسترده صورت دارند، تزریق چربی ممکن است راه حل اقتصادی تری باشد.

این واقعیت که تزریق چربی را می توان در طی مراحل مختلف جراحی در ناحیه صورت اعمال کرد، مزیت بیشتری از نظر هزینه ایجاد می کند.

مهمترین معایب این روش این است که از آنجایی که نیاز به عمل جراحی دارد، باید در شرایط اتاق عمل انجام شود، ممکن است نیاز به بیهوشی عمومی داشته باشد، آسیب بافتی مربوط به عمل ممکن است در نواحی که چربی برداشته می شود رخ دهد. لازم است بیش از مقدار مورد نیاز در بار اول تزریق شود، با پیش بینی کاهش حجمی که در طول زمان در چربی اعمال شده رخ می دهد.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سوالات متداول

چه مدت طول می کشد تا فیلر استخوان گونه مشخص  شود؟

پرکننده استخوان گونه روشی است که به طور کلی در عرض یک هفته یا ده روز بهبود می یابد. با این حال، این ممکن است کمی طولانی تر یا کوتاه تر باشد. زیرا نباید فراموش کرد که شرایط از فردی به فرد دیگر متفاوت است.

 

چند میلی لیتر پرکننده استخوان گونه استفاده می شود؟

حجم پرکننده استخوان گونه بر حسب میلی لیتر با توجه به میل فرد متفاوت است. از آنجایی که برخی از بیماران خواهان ظاهر متمایز تری هستند، فیلر بیشتری تزریق می شود. برخی از بیماران فیلر کمتری می خواهند، بنابراین فیلر کمتری تزریق می شود.

 

فیلر استخوان گونه کجا انجام می شود؟

پرکردن استخوان گونه یک عمل جراحی است که در بیمارستان های خصوصی انجام می شود.

 

فیلر استخوان گونه در کجا اعمال می شود؟

پر کردن روی گونه که دقیقاً در انتهای ناحیه چشم قرار دارد انجام می شود که به آن ناحیه استخوان گونه گفته می شود.

بیشتربدانید:تزریق ژل لب در یوسف آبادتزریق ژل لب در ولیعصربهترین مارک ژل زیر چشمبهترین مارک فیلر زیر چشمتزریق فیلر دور چشم در ونک

هزینه فیلرهای استخوان گونه چقدر است؟

برای دریافت اطلاعات دقیق در مورد قیمت پرکننده استخوان گونه می توانید فرم تماس زیر را پر کنید .

 

 

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.