4

تزریق ژل لب در یوسف آباد

تزریق ژل لب در یوسف آباد؛ چین و چروک ها بر روی صورت و لب های ما به دلیل افزایش سن، اشعه خورشید یا حرکات مکرر صورت ظاهر می شوند. در میان زیبایی که این خطوط را از بین می برد، محصولات پرکننده پوست که در سال های اخیر تنوع آن ها افزایش یافته است، خودنمایی می کند… لب های ما که در نگاه اول روی صورت ما جلب توجه می کند، محبوب ترین اندام در جوانسازی صورت است. فیلر لب مورد علاقه کسانی است که می خواهند لب هایی شاداب و حجیم داشته باشند آن ها با این کار جلوه زیبایی و جوانی را در صورتشان با لب های پر تقویت کند.

داشتن لب های طبیعی زیبا با پر کردن لب امکان پذیر است…

پر کردن لب یک عمل زیبایی است که لب‌های پرتر و مشخص‌تری را ارائه می‌کند. این روزها پرکننده پوستی تزریقی رایج ترین روش بزرگ کردن لب است. فیلرهای پوستی زیادی وجود دارد که می‌توان به لب‌ها و اطراف دهان تزریق کرد. با این حال، پرکننده‌ترین پرکننده‌هایی که امروزه استفاده می‌شوند، محصولاتی هستند که حاوی موادی مشابه اسید هیالورونیک هستند. اسید هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در بدن همه افراد یافت می شود و به افزایش حجم لب های شما کمک می کند.

پرکننده کلاژن امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. گزینه های جدیدتر ایمن تر هستند و اثرات آنها طولانی تر است. تزریق چربی و ایمپلنت روش های دیگری برای حجیم شدن لب ها هستند. اما امروزه از آنها زیاد استفاده نمی شود زیرا پرکننده های اسید هیالورونیک ایمن تر هستند. پرکننده های اسید هیالورونیک ظاهر لب های شما را بهبود می بخشد و همچنین بر شکل، ساختار و حجم آنها تأثیر می گذارد.

افرادی که لب های نازکی دارند و در نتیجه کاهش اسید هیالورونیک زیر پوست با افزایش سن خاصیت ارتجاعی پوست خود را از دست می دهند، می توانند با استفاده از فیلر لب، هیالورونیک اسید (HA) از دست رفته پوست را بازیابی کنند و لب هایی طبیعی و پر داشته باشند. با پر کردن زیر جلدی، قسمت های نازک لب شما پرتر به نظر می رسد و لب های متقارن تری دارید. تغییر شکل هایی که در حین صحبت کردن و لبخند زدن به صورت خطوط و چین و چروک در اطراف دهان ما ظاهر می شوند خطوط لبخند که در لبه های لب ظاهر می شوند نیز شناخته می شوند، می توانند با تزریق فیلرهای صورت در این نواحی از بین بروند.

لب های ما هم به دلیل ساختار عروقی متراکم و هم ساختار متحرکشان به طور طبیعی به اسید هیالورونیک واکنش نشان می دهند که به طور ویژه برای فیلر ساخته شده است. ناحیه وسط لب ما، یعنی مجموع وسط لب بالا و ناحیه مربوطه روی لب پایین ما، قلب لب نامیده می شود. برجسته کردن و کانتور کردن این ناحیه با تزریق فیلر حجم دهنده، یک نوآوری بسیار محبوب و زیبایی شناختی است.

لب ها اندام های بسیار حساسی هستند، بنابراین ممکن است در حین استفاده کمی درد ایجاد شود. از آنجایی که فیلرها در حال حاضر حاوی موادی هستند که اثر بی‌حسی موضعی دارند، تجربه‌ای بدون درد و راحت‌تر اکنون تجربه می‌شود.

قبل از استفاده از فیلر لب، به طور کلی مناسب است از کرم هایی استفاده کنید که دارای اثر بی حس کننده (بی حس کننده موضعی) هستند و ۱۵ دقیقه صبر کنید. پس از آن تزریق با سوزن هایی با نوک بسیار ریز شروع می شود و زمانی که فرآیند تزریق توسط پزشک انجام شود، یک کاربرد سریع و آسان است که تنها در ۱۰-۱۵ دقیقه تکمیل می شود.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

قبل از تزریق، ممکن است یک کرم بی حس کننده موضعی برای تسکین ناراحتی استفاده شود.

پس از علامت گذاری دقیق نواحی مورد تزریق، از سوزن های بسیار نازکی برای تزریق ماده به لب استفاده می شود. پس از تزریق، یخ ممکن است برای تسکین ناراحتی و کنترل تورم مناسب باشد. با این حال، فشار شدید نباید به ناحیه درمان اعمال شود.

رژ لب یا سایر محصولات لب نباید بلافاصله بعد از عمل استفاده شود. شما باید بتوانید بلافاصله تفاوت را ببینید. پس از بهبودی، لب های شما باید طبیعی باشند.

چرا از پر کردن لب استفاده می شود؟

پرکننده لب که روی لب های حجیم و فرم داده می شود. برای از بین بردن عدم تقارن لب، افتادگی لبه لب و خطوط و چین و چروک در ناحیه اطراف دهان استفاده می شود.

5

فواید پر کردن لب با اسید هیالورونیک

پس از تزریق، ژل ، بافت های لب را پشتیبانی کرده و شکل می دهد.

کنترل حجم لب: مقدار ماده تزریق شده قابل کنترل است، بنابراین پزشک شما کنترل بهتری بر میزان حجم لب در این برنامه دارد.

سرعت درمان تدریجی: تزریقات را می توان به تدریج در طی جلسات مختلف تا حصول نتایج مطلوب انجام داد.

به راحتی حل می شود: توده ها و تورم های ایجاد شده در اثر حرکت لب ها به راحتی حل می شوند.

کبودی کمتر: کبودی و تورم کمتری نسبت به سایر فیلرهای پوستی وجود دارد.

نتایج طولانی مدت: نتایج نسبتا طولانی مدت هستند، اما دائمی نیستند.

خطر واکنش آلرژیک: از آنجایی که پرکننده اسید هیالورونیک از موادی مشابه مواد موجود در بدن ساخته شده است، احتمال ایجاد واکنش آلرژیک حداقل است. با این حال، اگر به لیدوکائین حساسیت دارید، باید قبل از مصرف به پزشک خود اطلاع دهید.

زمان مناسب برای پر کردن لب چه زمانی است؟

تزریق را می توان در هر زمان انجام داد. به عنوان مثال، می توان آن را حتی در زمان استراحت ناهار برای کارکنان انجام داد و سپس آنها می توانند به راحتی به زندگی عادی یا کار خود بازگردند. فقط نوشیدنی های خیلی گرم برای ساعت اول توصیه نمی شود زیرا می توانند باعث ادم موضعی شوند.

W

بیشتر بخوانید

هزینه تزریق ژل لب

آیا پس از استفاده از فیلر لب، ادم یا تورم ایجاد می شود؟

از آنجایی که قوام فیلر مورد استفاده بسیار نرم است، بسیاری از بیماران تورم یا کبودی را تجربه نمی‌کنند، اما به ندرت ممکن است پس از استفاده، حداقل تورم و ادم در برخی از بیماران ایجاد شود. اگرچه فیلرهای پوستی گاهی اوقات عوارضی مانند تورم خفیف، قرمزی یا کبودی ایجاد می کنند، اما ژل تزریق شده خطر قابل توجهی ندارد زیرا حاوی اسید هیالورونیک است که در زیر پوست بدن وجود دارد! علائم پس از استفاده فقط چند روز طول می کشد و هیچ ناراحتی پس از آن رخ نمی دهد. به لطف محصولات توسعه یافته با آخرین نوآوری ، می توان عوارض جانبی مانند تورم، کبودی و ادم را به حداقل رساند.

پرکردن لب به محض انجام عمل نتایج فوری می دهد، این تغییر بلافاصله با نگاه کردن در آینه قابل مشاهده است. اگرچه ممکن است مقداری ادم در اثر تزریق ایجاد شود، اما در مدت کوتاهی با استفاده سرد از بین می رود.

آیا ژل لب دائمی است؟

تزریق فیلر پوستی که برای حجم دادن و فرم دادن به لب ها استفاده می شود دائمی نیست. این پرکننده ها به مرور زمان جذب بدن افراد می شوند. سبک زندگی، ساختار فیزیکی و شرایط بیرونی فرد تعیین کننده مدت زمان پرکننده لب است. تشخیص و تجربه پزشک، ارزیابی خوب نقشه صورت فرد از راه دور و نزدیک و انتخاب محصول مناسب برای فیلر لب از اهمیت بالایی برخوردار است.

عوارض و خطرات

عوارض جانبی فیلرهای اسید هیالورونیک موقتی است و فقط چند روز طول می کشد. ممکن است شامل عوارض زیر باشد:

 • خونریزی از محل های تزریق
 • تورم و کبودی
 • قرمزی و حساسیت در محل تزریق
 • فعال شدن مجدد ویروس هرپس سیمپلکس روی لب یا بافت اطراف لب
 • تورم یا کبودی که از یک هفته تا ۱۰ روز طول می کشد
 • عدم تقارن لب (بعضی از نواحی لب اندازه های متفاوتی دارند)
 • برآمدگی و بی نظمی روی لب ها
 • عفونت
 • در صورت تزریق به رگ خونی، در صورت عدم درمان به موقع و مناسب، ممکن است باعث از دست دادن بافت شود.
 • تشکیل زخم روی لب
 • واکنش های آلرژیک که باعث قرمزی، تورم یا خارش اطراف لب می شود

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.