12

تزریق ژل لب در ولیعصر

تزریق ژل لب در ولیعصر؛ درخواستی ترین عمل زیبایی تحت عنوان زیبایی لب پر کردن لب یا ضخیم کردن لب است. لب ها نقش مهمی در جوان و زیبا نشان دادن صورت دارند. شکل زیبای لب ممکن است از فردی به فرد دیگر در طول زمان و از فرهنگی به فرهنگی دیگر متفاوت باشد. بنابراین به نظر و پسند بیمار و پزشک در این مورد باید توجه شود. قبل از کاربرد زیبایی شناختی، باید به وضوح بیان شود که چه نوع شکلی مورد نظر است.

با افزایش سن، لب ها نیز پیر می شوند، حجم آن ها کاهش می یابد و پری خود را از دست می دهند. لب های بالایی به سمت پایین آویزان می شوند و مانند یک پرده روی دندان های بالایی را می پوشانند. گوشه های دهان آویزان می شود و باعث ایجاد حالت ناراحت کننده می شود. لب پایین نیز آویزان می شود و هنگام صحبت کردن، دندان های پایین به جای دندان های بالا ظاهر می شوند. چین و چروک روی پوست لب ایجاد می شود. متأسفانه، هیچ روش واحدی وجود ندارد که بتواند همه این علائم پیری را معکوس کند.

پر کردن لب چیست؟

ضخیم کردن لب ها برای پرتر نشان دادن لب ها انجام می شود. لب ها را می توان با تزریق مواد مختلف ضخیم کرد. بهتر است ابتدا برای ضخیم کردن از یک روش موقت (پرکننده لب آماده) استفاده کنید. اگر فرد شکل جدید لب های خود را دوست نداشته باشد یا نتواند آن را بپذیرد، بازگشت آن ممکن است زیرا پرکننده به مرور زمان حل می شود. از طرف دیگر، اگر فرد نسخه جدید را دوست داشته باشد و بخواهد آن دائمی باشد، می توان از روش دائمی استفاده کرد.

برای این منظور از فیلرهای آماده یا موقت یا روش های جراحی استفاده می شود. بهترین پر کننده لب شامل مشتقات اسید هیالورونیک است. اثرات آن بسته به مقدار تجویز شده بین ۶ تا ۱۸ ماه باقی می ماند.

  • می توان آن را روی قسمت مخاطی لب (قسمت صورتی) قرار داد.
  • برای به دست آوردن یک نتیجه زیبایی شناختی موفق، عمل پر کردن باید توسط افراد با تجربه انجام شود.
  • باید در شرایط استریل انجام شود.
  • بعد از پر کردن، بسته به مقدار مصرف و ویژگی های فرد، مقداری ادم ایجاد می شود و ممکن است ادم ۳-۷ روز طول بکشد.
  • در روز استفاده، لب ها باید تمیز نگه داشته شوند، ماساژ انجام نشود و شب ها روی بالش بلند بخوابید.

پر کردن لب چگونه انجام می شود؟

متداول ترین روشی که در این زمینه استفاده می شود استفاده از مواد پرکننده آماده و موقت است. استفاده از فیلر آماده لب که داخل سرنگ کشیده می شود تقریباً انجام آن ۱۵ دقیقه طول می کشد. قبل از عمل، یک ژل بی حس کننده روی لب ها اعمال می شود. مواد پرکننده آماده و موقت که سپس داخل یک سرنگ مخصوص کشیده می شود، مرحله به مرحله به صورت کنترل شده روی ناحیه ای که باید پر شود اعمال می شود. برای این منظور بیشتر از مشتقات اسید هیالورونیک استفاده می شود.

استفاده از محصولات حاوی بی حس کننده موضعی در سرنگ همراه با پرکننده بسیار بدون درد و راحت تر است. نتیجه فرآیند به محض تکمیل فرآیند مشاهده می شود. در ساعات بعدی بسته به میزان و تکنیک مصرف ممکن است مقداری ادم و تورم ایجاد شود. استفاده از یخ و دراز کشیدن در حالت نیمه نشسته در شب باعث کاهش ادم می شود. ممکن است چند روز طول بکشد تا ادم کاهش یابد و نتیجه واقعی ظاهر شود.

FF

هنگام پر کردن لب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از فیلر لب، بیمار و پزشک باید با هم در مورد مقدار فیلر تصمیم بگیرند. معیارهای داشتن لب های زیبا یا زیبایی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. به همین دلیل باید قبل از انجام عمل، نوع لب‌هایی که فرد آن را دوست دارد ، بررسی شود. برای این منظور بیمار می تواند با نشان دادن عکس های لبی که دوست دارد به پزشک خود ایده بدهد. در طول فرآیند، باید از حجم های بسیار زیاد و برنامه هایی که محدودیت ها را افزایش می دهند اجتناب شود.

اثر پر کردن لب چقدر دوام دارد؟

تاثیر فیلر لب بسته به ساختار فیلر اعمال شده، میزان کاربرد و برند فیلر متفاوت است. اثر متداول ترین پرکننده لب از مشتقات هیالورونیک اسید به طور متوسط ​​۶تا۱۸ ماه باقی می ماند.

قیمت لب پرکن

قیمت فیلر لب بسته به نوع فیلر، برند و تعداد میلی لیتری که ساخته خواهد شد متفاوت است. برای اطلاع از قیمت فعلی فیلر لب می توانید با دفتر ما تماس بگیرید.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

پر کردن لب برای چه کسانی قابل اعمال است؟

برای افرادی که لب‌هایشان نازک‌تر از حد معمول است، بالای ۱۸ سال سن دارند و هیچ مشکل جسمی و روانی ندارند، قابل استفاده است. افرادی که به هر دلیلی بیماری مزمن دارند یا به هر دلیلی از دارو یا درمان های دیگر استفاده می کنند باید قبل از درخواست به پزشک خود اطلاع دهند و از وجود خطر پر کردن درخواست مطلع شوند. برای جلوگیری از خونریزی و کبودی احتمالی، بهتر است مکمل‌های غذایی مانند رقیق‌کننده‌های خون، دمنوش‌های گیاهی یا ویتامین‌ها را یک هفته قبل از مصرف قطع کنید.

آیا محدودیت سنی برای زیبایی لب وجود دارد؟

باید صبر کرد تا لب ها رشد خود را کامل کنند، در کل به افراد زیر ۱۸ سال توصیه نمی کنم.

چگونه بفهمم که به زیبایی لب نیاز دارم؟

اگر فرم و پری لب‌هایتان برایتان مورد پسند شما نمیباشد، اگر لب‌هایتان در مقایسه با سایر افراد اطرافتان فاقد حجم است یا بیش از حد آویزان است، می‌توانید با دکتری مشورت کنید که فیلر یا زیبایی را در این مورد انجام دهد. باید از خطرات و عوارض احتمالی این تزریق مطلع شوید. لب های شما باید همراه با سایر عناصر صورت شما ارزیابی شود و مشخص شود که آیا از زیبایی شناسی لب بهره مند خواهید شد یا خیر. هیچ قانونی وجود ندارد که لب‌های بزرگ‌تر و پرتر همیشه زیباتر باشند؛ مهم این است که ظاهر زیبایی داشته باشید که با چهره‌تان سازگار باشد.

آیا خطر پرکننده لب وجود دارد؟

اگر تزریق چربی یا فیلر آماده در شرایط استریل انجام نشود، ممکن است عفونت ایجاد شود. مجدداً، هنگامی که فیلر بیش از حد اعمال می شود، گردش خون لب ممکن است مختل شود و از بین رفتن بافت و آسیب دائمی رخ دهد. کیفیت ماده تزریق شده به لب بسیار مهم است، واکنش های آلرژیک جدی و واکنش های التهابی ممکن است در نتیجه تزریق مواد نامناسب رخ دهد. به طور خلاصه؛ برای داشتن پرکننده لب ایمن نیاز به یک پزشک قابل اعتماد و یک فیلر با کیفیت و یک بیمار هوشیار دارید که توصیه های پزشک را به شدت رعایت کند.

از سوی دیگر، نباید فراموش کرد که حتی اگر همه چیز به درستی انجام شود، تقریباً در ۳ نفر از هر ۱۰۰۰ نفر در برنامه های پرکننده آماده، مقداری واکنش آلرژیک مشاهده می شود. افراد مبتلا به آلرژی شدید باید به پزشک خود در این مورد اطلاع دهند.

اهمیت دندان ها و ساختار دهان از نظر زیبایی شناسی لب چیست؟

ساختار دندان‌های زیر لب و استخوان‌های فک پایین و بالا که از این دندان‌ها حمایت می‌کنند، مستقیماً بر زیبایی لب تأثیر می‌گذارند. متخصص ارتودنسی باید ارزیابی کند که آیا این سازه ها در زوایای و ابعاد مورد نیاز هستند یا خیر و در صورت وجود مشکل ابتدا باید این مشکلات برطرف شود. اصولاً همیشه نمی توان با اعمال زیبایی که فقط روی لب افراد مبتلا به این مشکلات انجام می شود، به نتایج موفقیت آمیزی دست یافت.

موثرترین روش برای ضخیم کردن لب چیست؟

در مورد اثر ضخیم کردن لب که منظور از کلمه “موثر” است، می توان بلافاصله لب ها را با تمام فیلرها ضخیم کرد.

آیا پس از پر کردن لب ادم و تورم وجود خواهد داشت؟

بعد از پرکننده لب مقداری ادم و تورم کم و بیش ایجاد می شود و به تدریج ظرف چند روز از بین می رود. میزان تورم ممکن است به مقدار فیلر استفاده شده و انجام یا عدم انجام ماساژ و همچنین تکنیک پرکردن اعمال شده بستگی داشته باشد.

آیا پر کردن لب در دوران بارداری قابل انجام است؟

با توجه به عوارض جانبی احتمالی مانند عفونت یا واکنش آلرژیک، فیلر لب در دوران بارداری را توصیه نمی کنم.

برای تزریق ژل لب در ولیعصر میتوانید با شماره های کلینیک ما تماس بگیرید.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.