66

بهترین مارک فیلر زیر چشم

پرکننده فیلر زیر چشم؛ این روشی است که در مواردی مانند چین و چروک ، کبودی، افتادگی زیر چشم استفاده می شود. در این فرآیند با تزریق فیلر بر روی فرورفتگی زیر چشم، باعث می شود که ناحیه زیر چشم هم سطح گونه ها باشد و در عین حال کبودی ها را درمان کرده و پوست را شاداب و سرزنده نشان می دهد.

پرکردن فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟

اسید هیالورونیک در بدن به دلیل افزایش سن کاهش می یابد و به همین دلیل و بسته به عوامل مختلف، افتادگی، تیرگی و چین و چروک زیر چشم ایجاد می شود. این حالت که باعث کاهش اعتماد به نفس و عزت نفس فرد می شود با پرکردن فیلر درمان می شود. این یک روش درمانی سالم و قابل اعتماد است زیرا شامل یک روش جراحی نمی شود.

حلقه ها و قسمت های تیره زیر چشم چیست؟ چگونه تشکیل می شود؟ چشم ها در داخل حفره مداری قرار دارند که ساختار استخوانی دارد. این قسمت کره چشم و ماهیچه های آن را احاطه کرده است. سپتوم مداری؛ به عنوان یک مانع عمل می کند که از تمام ساختارهای مرتبط با چشم محافظت می کند.

غشای اطراف چشم که چربی را پشت خود نگه می‌دارد، به دلیل افزایش سن ضعیف می‌شود که باعث می‌شود کیسه‌های چربی به مرور زمان قابل مشاهده باشند. در نتیجه کیسه ها و کبودی هایی در زیر چشم ایجاد می شود. دلایل شکل گیری آن عبارتند از:

 • خواب نامنظم،
 • مصرف الکل و سیگار،
 • عکس العمل های آلرژیتیک،
 • خیره شدن به صفحه نمایش برای مدت طولانی،
 • خستگی،
 • فشار
 • ژنتیکی
 • سالخوردگی
 • اختلالات تغذیه ای (مصرف زیاد غذاهای شور)
 • کمبود آهن

پرکننده فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر یکی از پرکننده های زیبایی است که در قسمت های مختلف بدن و صورت اعمال می شود. این یک درمان قابل اعتماد است زیرا پوست ناحیه زیر چشم نازک و حساس است. ماده فعال پرکننده از جنس اسید هیالورونیک است.

پر شدن فیلر زیر چشم به دلایل مختلف رخ می دهد. برای درمان کبودی ، فرورفتگی و چین و چروک استفاده می شود. فیلر سرشار از اسید هیالورونیک، آنتی اکسیدان ها، اسیدهای آمینه، مواد معدنی و ویتامین ها است. تزریق فیلر زیر چشم  یک روش درمانی راحت است زیرا شامل جراحی نمی شود حتی بعد از اولین جلسه، ناحیه چشم را با اثرات قابل توجهی تغییر می کند.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

چه کسانی می توانند زیر چشم را با فیلر پر کنند؟

معمولاً افرادی که دارای چین و چروک دور چشم، کبودی یا کیسه روی پلک پایین و سیاهی زیر چشم هستند، تزریق فیلر زیر چشم  را ترجیح می دهند. این روش ظاهر زیبایی را در اطراف چشم افراد بالای ۱۸ سال ایجاد می کند.

چه کسانی نباید زیر چشم را با فیلر پر کنند؟ این روش که برای کبودی زیر چشم ترجیح داده می شود، برای افراد زیر توصیه نمی شود:

 • زنان باردار یا شیرده
 • دیابتی ها
 • کسانی که سابقه پزشکی سکته مغزی دارند
 • افرادی که مشکلات لخته شدن خون دارند
 • کسانی که بیماری های پوستی دارند
 • کسانی که به یکی از مواد تشکیل دهنده فیلر حساسیت دارند
 • کسانی که مشکلات انسداد عروقی دارند

پرکردن فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟ کردن فیلر یکی از روش هایی است که در قسمت های مختلف بدن اعمال می شود. این روش که از تکنیک‌های حساس‌ تری برای ناحیه چشم استفاده می‌ کند، ظاهری روشن‌ تر و سالم ‌تر به ناحیه زیر چشم می‌دهد.

65

پرکننده فیلر زیر چشم به شرح زیر اعمال می شود.

بی حسی موضعی اعمال می شود.

پرکننده در بالای استخوان قرار می گیرد، نه زیر پوست.

پرکننده به آرامی با کمک یک کانول اعمال می شود.

حتی اگر پر کردن با سوزن انجام شود، ممکن است کبودی یا تورم ایجاد شود. به همین دلیل، بیمار ممکن است ترجیح دهد آن را از طریق کانولا تجویز کند.

مقدار فیلر اعمال شده توسط پزشک مشخص میشود.

نتیجه بلافاصله قابل مشاهده می باشد.

چه موادی برای تزریق فیلر زیر چشم  استفاده می شود؟ مواد تشکیل دهنده  فیلر و خواص فیلر به شرح زیر است:

ماده فعال اسید هیالورونیک است.

اسید هیالورونیک ماده ای است که در بدن ما یافت می شود و با افزایش سن کاهش می یابد.

فیلر در محیط آزمایشگاهی استریل تهیه می شود. به همین دلیل سالم و قابل اعتماد است.

پرکننده واکنش های آلرژیک ایجاد نمی کند.

اگر فیلر حاوی هیالورونیک اسید نباشد و ماده موثره آن متفاوت باشد، ممکن است عوارض مختلفی ایجاد کند.

برای اینکه عمل پر کردن به روشی سالم انجام شود، ترجیح می دهید که توسط پزشک زیبایی در محیطی استریل انجام شود.

آیا پرکننده فیلر زیر چشم دائمی است؟

میانگین مدت ماندگاری بین۶ ماه ۱ سال متغیر است. عامل اصلی که این ماندگاری را تعیین می کند، مقدار فیلر اعمال شده با توجه به میزان فرورفتگی زیر چشم است.

چند جلسه باید پرکننده فیلر اعمال شود؟ اگرچه یک جلسه معمولا برای پر کردن سبک کافی است، اما گاهی توصیه می شود ۳ جلسه با فاصله ۳ هفته از هم استفاده شود. نتایج از همان جلسه اول مشاهده می شود. این فرآیند که باعث شادابی و شادابی پوست می شود، تقریباً ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد.

قبل و بعد از پرکننده های زیر چشم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟مواردی که باید قبل و بعد از این درمان که با سوزن یا کانول اعمال می شود، مورد توجه قرار دهید:

برای سلامتی شما مهم است که دو هفته قبل و بعد از عمل از مصرف سیگار و الکل فاصله بگیرید.

موقعیت هایی که در آن واکنش های آلرژیک دارید، داروهایی که استفاده می کنید و سابقه سلامتی خود را با پزشک خود در میان بگذارید.

اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، باید قبل از عمل آن را قطع کنید.

توجه به تغذیه برای بهبودی سریع و محافظت در برابر خطر عفونت مهم است. افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات مفید خواهد بود.

بهتر است ۲۴ ساعت بعد از عمل دوش بگیرید. در ۲۴ ساعت اول باید از دوش آب گرم خودداری کنید.

باید از حرکاتی که حالت چهره شما را تحت فشار قرار می دهد برای مدتی اجتناب کنید.

توصیه می شود تا چند روز ورزش یا ورزش سنگین انجام ندهید.

شما باید به مدت تقریبا ۱۴ روز از محیط های بسیار گرم و بسیار سرد خودداری کنید.

مهم است که برای جلوگیری از عفونت تا چند روز پس از عمل به استخر یا دریا نروید.

چگونه از پر کردن زیر چشم مراقبت کنیم؟

پس از تزریق فیلر زیر چشم   ممکن است قرمزی در ناحیه تحت درمان ایجاد شود که در عرض چهار تا پنج ساعت پس از درمان ناپدید می شود. مواردی که در این فرآیند باید به آنها توجه کنید به شرح زیر است:

 • نباید به نواحی تزریق فشار وارد کنید یا آنها را با دستان خود مالش دهید.
 • در ۲۴ ساعت اول نباید از هیچ کرم یا محصولات آرایشی استفاده کنید.
 • در سه روز اول باید از مکان هایی که در معرض فیلر شدید خورشید قرار می گیرید اجتناب کنید.
 • از مصرف داروها و کرم های تجویز شده توسط پزشک خودداری کنید.
 • شما باید از هرگونه مداخله جدید زیبایی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.
22

بیشتر بخوانید

بهترین مارک ژل زیر چشم

آیا روش پر کردن برای حلقه های تیره زیر چشم موثر است؟

کبودی و سیاهی زیر چشم که به دلایل مختلف ایجاد می شود شما را پیرتر نشان می دهد. یکی از موثرترین روش های درمانی برای این کار پر کردن فیلر است. این فرآیند کلید دستیابی به ظاهری سالم برای سیاهی زیر چشم است.

پر کردن فیلر علاوه بر دستیابی به ظاهر زیبایی، مزایای زیر را نیز به همراه دارد:

با استفاده از فیلر در ناحیه فرو رفته زیر چشم، پوست لیفت شده و شاداب به نظر می رسد.

بافت ناحیه تحت درمان را بازسازی کرده و پوست را درخشان می کند.

این یک روش جراحی نیست.

این یک درمان کوتاه مدت است، شما می توانید زندگی روزمره خود را از جایی که متوقف کرده اید ادامه دهید.

باعث می شود پوست جوان و سالم به نظر برسد.

خطرات و عوارض پر کردن فیلر زیر چشم چیست؟ پرکننده فیلر زیر چشم یک روش قابل اعتماد با تایید FDA است که توسط بیماران در سراسر جهان استفاده می شود. از آنجایی که ناحیه چشم بافت حساسی دارد و زیر چشم ساختار پیچیده ای دارد، باید توسط پزشکان اعمال شود.

این یک درمان خطرناک نیست زیرا فیلر مورد استفاده در این روش از مواد طبیعی موجود در بدن تشکیل شده و در محیط آزمایشگاهی تهیه می شود. به همین دلیل به راحتی می توان آن را زیر و اطراف چشم قرار داد. اگر این عمل با سوزن به جای نوک کانولا انجام شود، ممکن است عوارض جانبی مانند تورم و ادم ایجاد شود. به همین دلیل، پر کردن باید با نوک کانولا اعمال شود.

قیمت های درمان به منظور تعیین قیمت درمان پرکننده فیلر زیر چشم، آزمایشات و معاینات زیبایی در جلسه اولیه با پزشک انجام می شود. اگر عمل شما با برخی از خطرات و عوارض احتمالی همراه باشد، پزشک شما را با جزئیات در این مورد به شما اطلاع خواهد داد.

سوالات متداول

آیا پرکننده فیلر زیر چشم مضر است؟

فیلر درمانی زیر چشم هیچ آسیبی به چشم و اطراف آن وارد نمی کند. دلیل این امر این است که مواد موجود در آن بی خطر بوده و در محیط آزمایشگاهی تهیه شده است. تورم و قرمزی نواحی تزریق که ممکن است بعد از عمل رخ دهد موقتی است. ظرف ۴-۵ ساعت پس از عمل ناپدید می شود.

پرکننده فیلر زیر چشم چه کار می کند؟

فیلر حاوی مواد مناسب برای بافت اطراف چشم است. این یک روش درمانی پرکاربرد برای چین و چروک زیر چشم، کبودی و افتادگی است. نتایج موفقیت‌آمیزتری زمانی به دست می‌آید که پر کردن فیلر برای بیمارانی با چشم‌های فرورفته خفیف اعمال شود.

چند روز طول می کشد تا پرکننده فیلر زیر چشم بهبود یابد؟

در روزهای اول پس از عمل، ادم، قرمزی و تورم ممکن است در اطراف و زیر چشم ایجاد شود. نتایج روش پر کردن فیلر پس از ۱۵-۲۰ روز به وضوح مشاهده می شود. بعد از عمل نیازی به مراقبت در بیمارستان ندارید.

آیا پرکننده فیلر زیر چشم درد دارد؟

قبل از عمل پر کردن، ناحیه چشم و صورت تمیز می شود. ناحیه ای که باید درمان شود با بی حسی موضعی حس می شود.

آیا پرکننده فیلر زیر چشم باعث کوری می شود؟

نکته مهمی که برای عمل پر کردن باید در نظر گرفت این است که فردی که درمان را انجام می دهد پزشک زیبایی باشد. انجام پرکننده فیلر زیر چشم توسط افرادی که اطلاعاتی در مورد آناتومی و ساختار زیبایی چشم ندارند ممکن است باعث ایجاد عوارض جدی مانند نابینایی شود.

آیا پرکننده فیلر زیر چشم برای چین و چروک خوب است؟

چین و چروک، شیار، گودال، کبودی و چین و چروک زیر چشم، فرد را پیر نشان می دهد. پرکننده فیلر زیر چشم حاوی: با اسید هیالورونیک، اسیدهای آمینه، آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی، ظاهری سالم و شاداب به ناحیه چشم می بخشد.

پرکننده فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم با توجه به بافت دور چشم تهیه می شود. این پرکننده حاوی مواد زیادی است. حاوی اسید هیالورونیک، اسیدهای آمینه، مواد معدنی و ویتامین ها، مواد آنتی اکسیدانی و در نهایت لیدوکائین برای اثر بی حسی موضعی است.

چند روز طول می کشد تا پرکننده فیلر زیر چشم اثر کند؟

پرکردن فیلر باعث ایجاد حجم و روشنایی در ناحیه تحت درمان به خصوص ناحیه دارای سیاهی و گودی زیر چشم می شود. اثر درمان به طور متوسط ​​در عرض ۲-۳ هفته مشاهده می شود.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.