gozalti_isik_dolgusu_i_1

تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر زیر چشم؛ چشم ها قابل توجه ترین قسمت صورت هستند. به همین دلیل، هر مشکلی که در چشم یا زیر چشم ایجاد شود، می تواند بلافاصله توجه را به خود جلب کند. ناحیه زیر چشم به دلیل رگ های خونی و بافت چربی زیر لایه نازک پوست به عنوان یکی از حساس ترین مناطق شناخته می شود. سیاهی زیر چشم ممکن است به دلایل مختلفی مانند خستگی، برنامه کاری شدید، استرس، بی خوابی، جاذبه زمین یا قرار گرفتن در معرض مواد سمی ایجاد شود. با روش پر کردن زیر چشم می توان در مدت کوتاهی ظاهری جوان تر و شاداب تر به دست آورد.

پرکردن زیر چشم فرآیند از بین بردن ظواهر غیر زیبایی مانند کبودی زیر چشم، ظاهر تیره و متورم و قرمزی است که ظاهری متمایز به پلک می دهد، با استفاده از اسید هیالورونیک و جوانسازی پوست. تزریق اسید هیالورونیک که روی شیار توخالی زیر چشم اعمال می‌شود، جزئی است که می‌تواند رطوبت پوست را افزایش داده، آن را حجیم و بافت پوست را بهبود بخشد. هنگامی که در ناحیه زیر چشم تزریق می شود، حلقه های تیره، کیسه ها یا حفره ها را پر می کند و ظاهری صاف تر و روشن تر ایجاد می کند.

 بسیاری از افراد می توانند مشکلاتی را که در بدن و صورت خود دارند و یا ناراحتی هایی را که مشکل می دانند، با اعمال ساده زیبایی که بدون جراحی انجام می شود، اصلاح کنند. این عملیات به دلیل اینکه به راحتی قابل دسترسی هستند در حال محبوب شدن هستند. ضمن اینکه در شرایط امروزی این عملیات کوچک بسیار راحت و ایمن انجام می شود. محبوبیت این عملیات و تکرار مکرر نمونه ها باعث افزایش اعتماد افراد به این اپلیکیشن ها می شود.

 

یکی از این عمل ها، عمل فیلر زیر چشم است که مشکلاتی مانند چین و چروک، فرورفتگی، کیسه های زیر چشم و سیاهی زیر چشم را که جایگاه مهمی در درک ما از زیبایی دارد، از بین می برد.

فیلر زیر چشم چیست؟

بسیاری از افراد به دلیل سیاهی، چین و چروک، افتادگی و حلقه های قهوه ای زیر چشم آشفته هستند و به دنبال روش های درمانی برای این امر هستند. برای چنین مشکلاتی، فیلر زیر چشم با زیبایی و زبری پوست، سطح هیدراتاسیون را در عمق پوست برای انعکاس بهتر نور افزایش می دهد. فیلر زیر چشم را فیلر زیر چشم می نامند زیرا نور را روشن می کند، صاف می کند، زیبا می کند و نور را روی پوست زیر چشم منعکس می کند. می بینیم که درمان فیلر زیر چشم که در بین مردم رایج است، برای بسیاری از افراد برای مشکلات زیر چشم ترجیح داده می شود. یکی از دلایلی که ترجیح می دهد درمان فیلر زیر چشم به طور گسترده ای مورد توجه قرار گیرد این است که این روش سریع و ایمن و بدون جراحی انجام می شود.

 

چرا فیلر زیر چشم انجام می شود؟

اسید هیالورونیک در بدن ما وجود دارد. این اسید به دلیل خاصیت حفظ آب، پوست را مرطوب نگه می دارد و آن را روشن و شاداب نگه می دارد. اما این اسید با افزایش سن در انسان کاهش می یابد. بنابراین پوست شادابی، صافی و درخشندگی خود را از دست می دهد. مشکلات زیادی مانند حلقه های قهوه ای زیر چشم، سیاهی زیر چشم، چین و چروک و افتادگی به ویژه در زنان و مردان بالای سی سال دیده می شود.

 

با توجه به پیشرفت های صورت گرفته در حوزه سلامت، انجام عملیاتی مانند فیلر زیر چشم در حال حاضر بسیار آسان است. مردم به دلیل اینکه می‌خواهند مشکلات سلامتی‌شان از بین برود و نگرانی‌های زیبایی‌شناختی‌شان افزایش یافته باشد، شروع به نگاه مطلوب‌تر به جراحی‌های زیبایی کرده‌اند. به همین دلیل پرکننده های نور زیر چشم دارند. اگرچه به طور کلی تصور می شود که زنان چنین اقدامات زیبایی را انجام می دهند، اما این درست نیست. امروزه هم مردان و هم زنان تحت عمل هایی مانند فیلر زیر چشم قرار می گیرند.

 

اگرچه مشکلات زیر چشم در افراد مختلف متفاوت است، اما بیشتر ناشی از عوامل ژنتیکی است. با محبوبیت این گونه عمل های زیبایی، افراد با توسل به عمل های زیبایی که نیازی به جراحی ندارند، راه حل هایی را پیدا می کنند، زیرا نمی خواهند با مشکلاتی که در صورت خود از آنها ناراحت هستند به زندگی خود ادامه دهند. فیلر زیر چشم نیز به طور گسترده ای ترجیح داده می شود، زیرا مردم از نظر ایمنی با آن راحت هستند و نتایج سریع دریافت می کنند.

 

کاربرد فیلر زیر چشم چیست؟

فیلر زیر چشم با استفاده از اسید هیالورونیک به بازگرداندن رطوبت و پری از دست رفته و کاهش ظاهر سیاهی دور چشم کمک می کند. درمان سیاهی زیر چشم ظاهر خسته، پیر و ناخوشایند را تغییر می دهد و حالت شاداب و جوان تری به شما می دهد.

فیلر زیر چشم چگونه انجام می شود؟

روش پر کردن نور زیر چشم معمولا توسط پزشک متخصص یا متخصص زیبایی انجام می شود. در حالی که می‌توان با استفاده از بی‌حسی موضعی یا کرم ‌های بی‌حس کننده موضعی دور چشم قبل از عمل، این فرآیند را راحت‌تر کرد، اما دور چشم با تونیک مخصوص پاک می‌شود و به این ترتیب چشم‌ها و اطراف چشم‌ها از هرگونه آرایش یا آرایش پاک می‌شوند. هر گونه کثیفی پس از آن، فرآیند پر کردن با تمام لمس های کوچک لازم آغاز می شود. در حالی که فرآیند پر کردن در حال اعمال است، نور به آرامی به ناحیه اعمال می شود و مدت زمان این فرآیند معمولا بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه متغیر است.

 

قبل از انجام پرکردن نور زیر چشم، مانند سایر عمل های زیبایی شناختی، محیط مناسبی برای عمل آماده می شود. ابتدا بیمار معاینه می شود و نیازهای او مشخص می شود. پس از تصمیم گیری برای انجام عملیات، مراحل شروع می شود. قبل از عمل، اطراف چشم ها برای اطمینان از انجام عمل سالم تمیز می شود و صورت بیمار برای عمل زیبایی آماده می شود. پس از آن، مقدار کمی بی حسی در ناحیه اطراف چشم اعمال می شود.

 

فیلر لایت زیر چشم شبیه پرکننده لب و صورت است و در این روش درمانی به صورت تزریق با سوزن های کوچک با نوک ریز انجام می شود. هدف از تزریق افزایش سطح هیدراتاسیون تامین شده توسط اسید هیالورونیک در عمق پوست و اطمینان از روشنایی و صافی پوست زیر چشم است. بنابراین، پوست ظاهری جوان و زیبایی پیدا می کند.

 

چیزی که فیلر زیر چشم را از سایر عمل های زیبایی شناختی متفاوت می کند این است. پر کردن زیر پوست قرار نمی گیرد، بلکه یک عمل زیبایی غیر جراحی است که بر روی استخوان اعمال می شود.

اثر پر کردن زیر چشم چقدر طول می کشد؟

فیلر زیر چشم بلافاصله پس از عمل قابل توجه است. حلقه هایی که ظاهری تیره و خسته می دهند روشن می شوند. چشم‌ها که قابل توجه‌ترین ناحیه صورت هستند، ظاهری جوان‌تر و کمتر خسته دارند. اثر فیلر ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد و بین ۶-۱۲ ماه تا ۱.۵ سال باقی می ماند. با این حال، تأثیر آن ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. عوامل زیادی مانند رنگ پوست و ساختار پوست بیمار از جمله مواردی است که ماندگاری و اثر فیلر زیر چشم را تغییر می دهد.

عوارض-فیلر-زیر-چشم-چیست

عوارض جانبی فیلر زیر چشم چیست؟

حداقل عوارض جانبی ممکن است پس از پر کردن رخ دهد. پس از پر کردن، عوارض جانبی مانند قرمزی موقت، تورم یا کبودی ممکن است رخ دهد. اما این عوارض در عرض ۵-۳ روز از بین می روند و مشکلی برای بیمار ایجاد نمی کنند.

چه کسانی نباید زیر چشم را با نور پر کنند؟

فیلر زیر چشم برای زنان باردار و شیرده توصیه نمی شود. افراد مبتلا به بیماری های خود ایمنی یا حساسیت مفرط یا آلرژی به فیلر برای این روش مناسب نیستند. فیلر زیر چشم برای بیمارانی که ممکن است واکنش های آلرژیک داشته باشند توصیه نمی شود. بیماران ممکن است پس از اعمال پر کردن، مشکلاتی با واکنش های آلرژیک داشته باشند. به همین دلیل توصیه می شود از قبل با کارشناسان متخصص مشورت کنید.

بعد از پر کردن زیر چشم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

از آنجایی که اسید هیالورونیک در استفاده از فیلر زیر چشم به ناحیه زیر چشم تزریق می‌شود، توصیه نمی‌شود در روز اول پس از تزریق، حمام آب گرم داشته باشید. حرکات صورت که نیاز به واکنش بیش از حد دارند در دو روز اول نباید انجام شوند و در هفته اول باید از ورزش های سنگین پرهیز کرد. توصیه می شود تا دو هفته بعد از عمل در معرض گرمای شدید یا سرمای شدید قرار نگیرید. یکی از سوالات متداول این است که آیا می توان صورت را بعد از فیلر لایت زیر چشم شست؟ صورت را می توان نیم ساعت پس از پر کردن نور زیر چشم شست. قرمزی، کبودی یا تورم روی صورت مانعی برای شستشو ایجاد نمی کند.

پر کردن زیر چشم چقدر ماندگاری دارد؟

ماندگاری فیلر زیر چشم ممکن است بسته به ساختار پوست یا رنگ پوست بیمار متفاوت باشد. اثراین تزریق برای زندگی دائمی نیست. بسته به ساختار بیمار، مدت ماندگاری ممکن است بین ۶-۱۲ ماه و ۱ سال و نیم متغیر باشد.

آیا پرکردن زیر چشم به چشم آسیب می رساند؟

فیلر زیر چشم به چشم و ناحیه چشم آسیبی نمی رساند. ممکن است بعد از عمل تورم، قرمزی یا کبودی موقت ایجاد شود. با این حال، پس از عمل، این عوارض جانبی خود به خود در عرض ۳-۵ روز از بین می روند. با این حال، توصیه می شود بیمارانی که ممکن است واکنش های آلرژیک نشان دهند، توسط متخصصان مورد ارزیابی قرار گرفته و عمل را آغاز کنند.

آیا فیلر زیر چشم درد دارد؟

بی حسی موضعی یا موضعی برای پر کردن نور زیر چشم اعمال می شود. به لطف بی حسی موضعی که قبل از شروع عمل اعمال می شود، بیمار هیچ دردی را در طول عمل احساس نمی کند.

آیا فیلر زیر چشم برای چین و چروک خوب است؟

اسید هیالورونیک موجود در فیلر زیر چشم با استفاده از آن در زیر پوست ظاهری سالم ایجاد می کند. به همین دلیل برای رفع چین و چروک زیر چشم نیز روشی موثر است.

چند جلسه برای پر کردن زیر چشم لازم است؟

ظاهر مطلوب را می توان پس از اولین استفاده از فیلر زیر چشم به دست آورد. با این حال، اگر پس از تماس متخصص برای معاینه، حلقه‌های تیره زیر چشم وجود داشته باشد، ممکن است یک جلسه دیگر نیز توصیه شود.

 

هنگام پرکردن زیر چشم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

پر کردن زیر چشم با نور یک عمل زیبایی است که به راحتی انجام می شود. از آنجایی که این یک روش غیر جراحی است، نتیجه سریعتر و مطمئن تری به دست می آید. اگرچه امروزه ترس مردم از جراحی پلاستیک کاهش یافته است، اما اضطراب آنها قبل از عمل ممکن است همچنان ادامه داشته باشد. از آنجایی که ناحیه تحت درمان صورت است، ممکن است نگرانی هایی مانند آسیب دائمی بدن پس از عمل زیبایی و عدم دستیابی به نتیجه مطلوب در عمل زیبایی ایجاد شود.

 

قبل از انجام فیلر زیر چشم، فرد باید ابتدا بررسی کند که آیا محل انجام این عمل قابل اطمینان است و آیا افرادی که این عمل را انجام می دهند متخصص هستند یا خیر. علاوه بر این، باید اطلاعاتی در مورد کیفیت دستگاه های مورد استفاده به دست آورد و نسبت به آن اقدام کرد.

 

چه کسی مناسب فیلر زیر چشم می شود؟

فیلر زیر چشم یک روش درمانی است که برای زنان و مردان در درک امروزی زیبایی ترجیح داده می شود. از هر دو نفر یک نفر دارای حلقه های سیاه زیر چشم، حلقه های قهوه ای و مشکلات چین و چروک است. افرادی که از این مشکلات ناراحت هستند و می‌خواهند ظاهری جوان‌تر داشته باشند، می‌توانند درمان فیلر زیر چشم را انتخاب کنند. به همین دلیل برای افرادی که چنین مشکلاتی دارند و برای درمان مناسب است فیلر نور زیر چشم داشته باشد ضرری ندارد.

 

بعد از فیلر زیر چشم چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

اول از همه، افرادی که پرکننده های نور زیر چشم دارند باید طبق توصیه پزشک عمل کنند و دستورالعمل ها را دنبال کنند. نکاتی در مورد آنچه که می توان و نمی توان انجام داد باید در نظر گرفته شود و اجرا شود. علاوه بر این، افرادی که معمولاً پرکننده های نور زیر چشم دارند، باید تا دو هفته بعد از عمل در مورد بسیاری از مسائل حساس و دقیق باشند. نکاتی که بعد از عمل باید در نظر گرفته شود به شرح زیر است:

 

از آنجایی که یخ روی فیلر زیر چشم اعمال می شود، تا چند روز پس از استفاده نباید با آب داغ دوش بگیرید.

زمان مناسب برای درمان فیلر زیر چشم باید انتخاب شود و باید مراقب بود که پس از درمان در معرض سرما و گرمای بیش از حد قرار نگیرید.

پس از درمان پرکننده لایت زیر چشم باید از تحرک زیاد و ورزش های سنگین اجتناب شود.

سوالات متداول

فیلر زیر چشم چقدر ماندگار است؟

ماندگاری درمان فیلر زیر چشم بسته به مشکلی که فرد زیر چشم دارد از فردی به فرد دیگر متفاوت است. اما میانگین مدت ماندگاری بین ۱۲-۱۸ ماه است.

 

چه کسانی می توانند فیلر زیر چشم را دریافت کنند؟

درمان فیلر زیر چشم را می توان برای افراد بالای ۱۸ سال و افرادی که به مواد استفاده شده در کاربرد حساسیت ندارند، انجام داد.

 

فیلر زیر چشم چند جلسه طول می کشد؟

درمان فیلر زیر چشم از جلسه ای به جلسه دیگر متفاوت است و به طور کلی سه جلسه در فواصل سه هفته ای طول می کشد.

 

فیلر زیر چشم چه زمانی اثر می کند؟

پس از استفاده از فیلر زیر چشم، با پخش همگن اسید هیالورونیک شروع به نشان دادن اثر خود می کند. با این حال، ده روز پس از اعمال روش، واضح‌تر دیده می‌شود.

 

چه کسانی نمی توانند فیلر زیر چشم داشته باشند؟

بسیاری از افراد می توانند پر کردن زیر چشم را با نور انجام دهند. اما در موارد خاص عفونت و برای کودکان زیر ۱۲ سال نمی توان آن را انجام داد. علاوه بر این، افرادی که به مواد موجود در مواد پرکننده حساسیت دارند، نمی توانند این روش پر کردن را انجام دهند.

 

آیا فیلر زیر چشم یک روش دردناک است؟

قبل از عمل فیلر زیر چشم، بیهوشی در ناحیه ای که فیلر اعمال می شود اعمال می شود، بنابراین هیچ دردی در طول عمل احساس نمی شود.

بیشتربدانید:تزریق ژل لب در یوسف آبادتزریق ژل لب در ولیعصربهترین مارک ژل زیر چشمبهترین مارک فیلر زیر چشمتزریق فیلر دور چشم در ونک

فیلر زیر چشم حاوی چه موادی است؟

فیلر زیر چشم حاوی اسید هیالورونیک است که در بدن نیز تولید می شود.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.