goz-alti-isik-dolgusu

تزریق فیلر زیر چشم در ونک

تزریق فیلر زیر چشم در ونک؛ می توان گفت که چشم جایی است که برای اولین بار با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کنیم و بنابراین نقطه کانونی است که توجه افراد را به خود جلب می کند. می توان گفت اولین ارتباط با یک فرد از طریق تماس چشمی حاصل می شود و این باعث ایجاد پیوند ما با دنیای بیرون می شود.

افراد ابتدا سعی می کنند با نگاه کردن به ناحیه صورت یکدیگر را بشناسند و این باعث افتادگی زیر چشم، کبودی و چین و چروک می شود که به دلایل مختلف به عنوان عوامل منفی اجتماعی ایجاد می شود.

افتادگی، کبودی یا چین و چروک دور چشم عواملی هستند که باعث می شوند فرد خسته و پیرتر به نظر برسد. بنابراین، آنها نیاز به درمان یا مداخله دارند. با این حال، اول از همه، داشتن آگاهی مختصر از مشکلات اطراف چشم، ما را قادر می سازد تا اطلاعات بهتری در مورد انواع درمان های مورد استفاده به دست آوریم. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر زیر چشم در ونک مطلب زیر را مطالعه کنید.

مشکلات ناحیه چشم :

دو دلیل اصلی برای مشکلات ناحیه چشم وجود دارد.

  1. پدهای چربی دور چشم حجم و قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهند
  2. ذوب شدن ساختار استخوان

چشمان ما در یک پد چربی قرار دارند. در پلک های پایین و بالایی ما بافت های ضخیمی وجود دارد که این روغن ها را ثابت نگه می دارد و از بیرون ریختن آن ها جلوگیری می کند. با افزایش سن، به خصوص پلک پایین شروع به کشیده شدن می کند و بافت چربی بیرون می زند. این باعث ایجاد کیسه های زیر چشم می شود. باز هم با اثر بالا رفتن سن، گونه ها شروع به از دست دادن انعطاف پذیری خود می کنند، به سمت پایین افتادگی می کنند و این باعث فرورفتگی و پوکی می شود. به دلیل اثر کیسه زدن، فرورفتگی در سایه باقی می ماند و عمیق تر ظاهر می شود. این سایه که به صورت سیاهی زیر چشم مشاهده می شود به مرور زمان به دلیل اثر رنگدانه به کبودی های واقعی تبدیل می شود.

 

حلقه های تیره و دایره های قهوه ای زیر چشم و چین و چروک زیر چشم که باعث می شود شما خسته و پیر به نظر برسید قابل درمان است.

این مشکلات سلامتی اطراف چشم نه تنها در نتیجه افزایش سن ایجاد می شود، بلکه به خصوص کیسه های پلک پایین به دلایل ژنتیکی در سنین بسیار پایین تر ایجاد می شود.

تزریق-فیلر-زیر-چشم

پرکننده کلاسیک زیر چشم چیست؟

افتادگی و کبودی در نتیجه از دست دادن حجم لایه های چربی زیر چشم و آب شدن ساختار استخوانی یکی از شایع ترین مشکلات عصر ماست. این وضعیت که باعث می‌شود فرد خسته‌تر و مسن‌تر به نظر برسد، با جراحی پرکننده زیر چشم با خیال راحت برطرف می‌شود.

دلیل بی خطر بودن پرکننده های زیر چشم این است که حاوی هیالورونیک اسید هستند، ماده ای که سیالیت بالایی دارد و به طور طبیعی در بدن ما یافت می شود. با پر کردن کلاسیک زیر چشم، افتادگی و کبودی زیر چشم را می توان اصلاح کرد و از آنجایی که ناحیه زیر چشم تحت تأثیر حالات صورت قرار نمی گیرد، ماندگاری فرآیند پر کردن می تواند طولانی تر شود. مدت زمان پر کردن جراحی های کلاسیک پر کردن ۱-۱.۵ سال طول می کشد. مشاهده شده است که این دوره ماندگاری در افرادی که فیلرهای زیر چشم معمولی دارند می تواند طولانی تر باشد.

 هدف از استفاده از پر کننده زیر چشم ، بازگرداندن حجم پدهای چربی دور چشم و مداخله در افتادگی، کبودی و چین و چروک زیر چشم است. در این صورت ظاهر خسته از بین می‌رود و حالت چهره جوان‌تر و سالم‌تر ظاهر می‌شود. با این حال، به عنوان یک جایگزین برای کسانی که علاقه ای به جراحی پرکننده زیر چشم ندارند، مردد هستند یا نمی توانند زمان لازم را پیدا کنند، جراحی های پرکننده زیر چشم به عنوان روش های قابل اعتماد و جایگزین در ۵ سال گذشته ظهور کرده اند.

پرکننده زیر چشم، که به عنوان جایگزینی برای جراحی های پرکننده زیر چشم ظاهر شد، اخیراً به یک روش ترجیحی تبدیل شده است. جراحی‌های پرکننده زیر چشم نیز روش‌هایی هستند که راه‌حل‌های دائمی ارائه می‌دهند، اما نمی‌توان آن‌ها را ارجح دانست زیرا حداقل به ۱۰ روز برای بهبودی نیاز دارند. در حالی که جراحی باعث نگرانی است و دوره نقاهت طولانی دارد ، استفاده از پرکننده های نور زیر چشم به روش ترجیحی تبدیل شده است.

علاوه بر ریزش و کبودی در نتیجه از بین رفتن حجم لایه های چربی زیر چشم و ذوب شدن ساختار استخوانی، ایجاد چین و چروک به دلیل کاهش کیفیت پوست بسیار نازک و حساس زیر چشم از جمله مواردی است که مشکلات اطراف چشم با پر کردن کلاسیک زیر چشم ، افتادگی و کبودی زیر چشم را می توان اصلاح کرد. اما از طریق پرکردن نور زیر چشم علاوه بر پرکردن فرورفتگی در ناحیه زیر چشم، کیفیت پوست دور چشم را نیز بهبود می بخشد. دلیل اینکه پرکننده لایت زیر چشم باعث بهبود کیفیت پوست زیر چشم می شود اسیدهای آمینه و آنتی اکسیدان های موجود در آن است.

رای کسب اطلاعات بیشتر درباره تزریق فیلر زیر چشم در ونک مطلب زیر را مطالعه کنید.

yanak-dolgusu

بیشتر بخوانید

تزریق فیلر دور چشم

تفاوت بین پر کردن نور زیر چشم و پر کردن کلاسیک زیر چشم

پرکننده زیر چشم در داخل محل اشک اعمال می شود. با استفاده از پرکننده سبک در محل اشک، فرورفتگی بالا آمده و با ادغام شدن با گونه استتار می شود. به این ترتیب می توان ریزش ناشی از آن و کبودی های ناشی از فرو ریختن را از بین برد.

به لطف اسید هیالورونیک موجود در پرکننده زیر چشم، رنگی به دست می آید که با پوست یکپارچه شده و بهترین پخش را به دست می آورد. پرکننده سبک نام خود را از عناصر روی و مس موجود در آن گرفته است. در عین حال سیاهی زیر چشم را می توان از طریق این عناصر خنثی کرد.

پرکننده لایت زیر چشم، درست مانند پرکننده کلاسیک زیر چشم، حاوی اسید هیالورونیک است. با این حال، به عنوان یک اضافی از پرکننده کلاسیک زیر چشم؛ محتوای ۸ اسید آمینه، ۳ آنتی اکسیدان، روی، مس و ویتامین B6 موجود در آن، محتوای پرکننده زیر چشم را به عنوان ترکیبی از فیلر و مزوتراپی نشان می دهد. پرکننده زیر چشم ترکیبی از فیلر و مزوتراپی است که برای بازگرداندن توانایی پوست برای بازتاب نور تولید می شود. مدت زمان دائمی جراحی های نور زیر چشم ۱-۱.۵ سال است. بر اساس مشاهدات به دست آمده از کاربردها، مشاهده شده است که ماندگاری فیلر در افرادی که به طور مرتب از فیلر زیر چشم استفاده می کنند طولانی می شود.

 

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.