Types-of-lip-gel-and-price

انواع ژل لب و قیمت

انواع ژل لب و قیمت؛ فیلینگ زیبایی که با تزریق فیلر به زیر پوست انجام می شود، موادی هستند که برای از بین بردن چین و چروک های ریز و عمیق روی پوست، درمان جای زخم، از بین بردن فرورفتگی های پوست، ضخیم شدن لب های نازک و پر شدن گونه ها استفاده می شوند. پس از درمان تزریق فیلر، ظاهری جوان‌تر در مدت زمان کوتاهی به دست می‌آید. استفاده از ژل، حالت خسته صورت را از بین می برد.

در طول سال ها، چین و چروک و افتادگی به دلیل کاهش الاستیک، فیبرهای کلاژن، لایه چربی و اسید هیالورونیک در پوست رخ می دهد. چین و چروک و افتادگی به ویژه در ناحیه چشم، دهان، چانه، گردن، بینی و پیشانی ایجاد می شود. تزریق ژل را می توان با موفقیت برای افتادگی و چین و چروک قسمت های پایینی صورت استفاده کرد.

تزریق فیلر برای ایجاد ظاهری پرتر و جوان تر به لب ها تزریق می شود. همچنین می توان از آن برای از بین بردن جای زخم های عمیق و آکنه روی پوست استفاده کرد.

تزریق فیلر در زیر ناحیه ای که چین و چروک یا نقص پوستی وجود دارد انجام می شود تا فرورفتگی پوست از بین برود. چین و چروک ها این ناحیه با اثر پرکننده کاهش یافته یا از بین می روند. گاهی اوقات پرکننده ممکن است اثر فزاینده ای بر تولید کلاژن داشته باشد.

بسیاری از ژل های مختلف به عنوان پرکننده پیشنهاد شده اند، اما برخی از آنها به دلیل عوارض جانبی خطر بالای آلرژی یا ایجاد بافت سخت اصلا در مرکز دکتز هاشمی استفاده نمیشود.

هیالورونیک اسید یک پرکننده موثر و در حال حاضر بی خطر است که به طور فزاینده ای در سراسر جهان محبوب است. در حالی که این فیلر به لب ها حجم و پری می دهد، می تواند در چین و چروک های اطراف دهان و بینی بسیار موثر باشد.

اسید هیالورونیک به مقدار کم با استفاده از یک سوزن نازک به خط چین و چروک یا لب ها تزریق می شود. اثر تزریق فیلر طولانی مدت است. خطر آلرژی و سفت شدن پوست بسیار کم است.

تزریق فیلر ۲۰-۳۰ دقیقه طول می کشد. پس از تزریق، فرد می تواند بلافاصله به فعالیت های معمول خود بازگردد. اگرچه مدت ماندگاری در افراد مختلف متفاوت است، اما تقریباً ماندگاری انواع ژل لب ۶تا۹ ماه است.

تزریق ژل لب، یکی از روش های پرکردن زیبایی، روشی است که به سرعت و بدون درد انجام می شود و نیازی به جراحی ندارد. پرکردن لب، یکی از کاربردی ترین کاربردهای زیبایی شناختی، باعث پر شدن لب ها، شفاف شدن لبه های لب و بهبود فرم لب ها می شود. همچنین به افزایش اعتماد به نفس افراد کمک می کند.

فیلر لب چیست؟

تزریق ژل لب ، تزریق غیر جراحی فیلرهای مخصوص به لب برای رسیدن به ظاهر دلخواه لب است. پرکننده لب که از اسید هیالورونیک (HA) تشکیل شده است، یک ماده طبیعی موجود در بدن ، نه تنها لب های افراد را پرتر می کند، بلکه مرزهای لب را شفاف و متقارن تر می کند.

تاثیر تزریق ژل لب که جزو روش های درمان زیبایی غیر جراحی است موقتی است. با این حال، این واقعیت که می توان آن را در مدت زمان کوتاهی اعمال کرد و روشی بدون درد و قابل تکرار است، محبوبیت فیلر لب را افزایش می دهد. در نتیجه این روش، افراد می توانند به یک نتیجه طبیعی دست یابند.

علاوه بر این با افزایش اعتماد به نفس افراد به بهبود تصویر بدن کمک می کند. لب هایی که با افزایش سن حجم خود را از دست می دهند و نازک تر می شوند، به این ترتیب پرتر می شوند و ظاهری جوان تر ایجاد می کنند و به زیبایی لبخند کمک می کنند.

اسید هیالورونیک چیست؟

ژل با pH 7 تهیه می شود که حاوی اسید هیالورونیک و سرم فیزیولوژیکی به عنوان پرکننده است. اسید هیالورونیک موجود در فیلرها منشا حیوانی ندارد. بنابراین خطراتی مانند انتقال برخی از بیماری های منشاء حیوانی را به همراه ندارد. از آنجایی که این ماده از قبل در بدن ما وجود دارد، احتمال ایجاد آلرژی بسیار کم است.

فیلر چگونه عمل می کند؟

این ماده با ایجاد پری ناحیه ای که روی صورت اعمال می شود عمل می کند.

When-Was-Your-Last-Fill-A-Guide-to-Filler-Longevity

کدام نواحی را می توان با تزریق فیلر مناسب درمان کرد؟

 • خطوط پیشانی
 • خطوط بین ابروها
 • چین و چروک دور دهان
 • خطوط نازولبیال (چروک از بال های بینی تا گوشه های لب)
 • چین و چروک هایی که از گوشه دهان شما تا چانه امتداد دارند
 • فرم دادن به ابرو
 • برجسته کردن گونه ها

تاکید بر فرم لب و افزایش حجم آن و اصلاح لب های نامتقارن از موارد اصلی استفاده است.

درمان فیلر صورت چگونه انجام می شود؟

ژل اسید هیالورونیک به ناحیه مورد نظر تزریق می شود. ژل زیر چین و چروک های صورت را پر می کند. فرآیند تزریق فیلر معمولاً نیازی به بیهوشی ندارد. با این حال، ممکن است بی حسی در ناحیه لب مورد نیاز باشد. این فرآیند حدود ۲۰-۳۰ دقیقه طول می کشد.شما پس از تزریق بلافاصله نتیجه را خواهید دید.

در مطب دکتر هاشمی از ژل(فیلر)برند و مورد تایید سازمان غذا و داروی امریکا استفاده میشود.ژل هایی که حساسیت زا نیست و تورم دوره ای ندارد و در کشور امریکا مجوز تزریق دارد.

فیلر لب چگونه اعمال می شود؟

قبل از عمل پر کردن لب، کرم بی حس کننده موضعی توسط پزشک روی لب ها زده می شود یا از طریق لب از بی حسی موضعی استفاده می شود. این کار تضمین می کند که لب ها بی حس شده و درد احساس نمی شود. پس از ایجاد بی حسی، فیلر به نواحی مشخص شده لب با استفاده از یک سوزن با نوک ریز یا سوزن‌های بدون نوک تیز (کانولا) تزریق می‌شود. این فرآیند که اثرات آن بلافاصله دیده می شود، زمان کوتاهی می برد.

عمل تزریق ژل لب که نیاز به دانش و مهارت کاربردی دارد، باید توسط پزشکان زیبایی در این زمینه انجام شود. پس از معاینه، تزریق باید طبق توصیه پزشک و نیاز بیمار انجام شود.

 بیشتربدانید:هزینه مزوتراپی موقیمت فیلر گونه و چانهمراقبت های بعد از مزونیدلینگ مومزونیدلینگ موی سرتزریق ژل برای صورت لاغر

فیلر لب در چه مواردی استفاده می شود؟

تزریق ژل لب؛ برای تمام افراد سالم و بزرگسالی که از لب های نازک و بی حجم خود ناراضی هستند و در لب های خود بدشکلی و تقارن دارند و از فرم لب ها و خطوط روی لب و بالای لب خود ناراحت هستند قابل استفاده است. پرکننده لب در واقع یکی از روش های درمانی است که پزشکان از زمان های قدیم به طور مکرر از آن استفاده می کردند، به خصوص برای ناهنجاری های صورت مانند شکاف لب، هم با استفاده از فیلر پیوند چربی و هم از پرکننده هایی مانند اسید هیالورونیک استفاده می کردند. امروزه با فیلرهای آماده لب حاوی هیالورونیک اسید موجود در بازار، می توان با فیلر لب در شرایط مطب به لب ها حجم داد و در صورت وجود هر گونه اختلال شکل و تقارن، می توان این موارد را اصلاح کرد. پرکننده های لب را می توان برای افراد سالم و بزرگسالی که به دلیل حجم، نازکی و فرم لب هایشان ناراحت هستند، استفاده کرد .

 

بعد از فیلر صورت باید به چه نکاتی توجه کنم؟

پرهیز از گرمای شدید (مانند آفتاب گرفتن، سولاریوم) و سرما تا چند روز پس از درمان.

عوارض فیلرهای صورت چیست؟

عوارض جانبی نادر هستند و در صورت بروز به سرعت از بین می روند. تورم موقت، قرمزی، کبودی و حساسیت ممکن است در ناحیه اعمال مشاهده شود.

تاریخچه ژل لب

پرکننده های لب امروزه یکی از محبوب ترین روش های زیبایی غیرجراحی هستند. پس چگونه پرکننده های لب محبوبیت پیدا کردند؟

در سال‌های گذشته، پرکردن لب‌ها روشی بود که ثروتمندان آن را انجام می‌دادند و یک امر لوکس به حساب می‌آمد. با این حال، امروزه به لطف پیشرفت تکنیک‌های غیرجراحی، که گسترش زیادی یافته ،تزریق ژل لب ترجیح داده میشود، زیرا نیازی به استراحت ندارد، مقرون به صرفه است و به راحتی قابل دسترسی است. بنابراین، علاقه به پرکننده های لب به طور تصاعدی افزایش یافت.

 

اگرچه به نظر می رسد پرکننده های لب به طور ناگهانی ظاهر شده اند، تاریخچه آنها در واقع به اوایل قرن نوزدهم باز می گردد. پرکننده های تزریقی ساخته شده از چربی آنالوگ برای اولین بار در پوست برای بازسازی ناهنجاری های صورت در بیماران مبتلا به سل استفاده شد. علیرغم شهرت تا حدودی ترسناک آن، پزشکان از اوایل دهه ۱۹۰۰ از این روش برای بزرگ کردن لب به عنوان یک عمل زیبایی استفاده کردند. اگرچه به عنوان یک روش آزمایشی شروع شد، اما هرگز به طور کامل کنار گذاشته نشد.

 

از زمان شروع عمل فیلر، پزشکان فیلرهای مختلفی را به لب ها تزریق کرده اند. پس از تلاش‌های ناموفق فراوان، در نهایت تصمیم به فیلرهای اسید هیالورونیک گرفتند که کاملا طبیعی هستند، ماده‌ای که به طور طبیعی در بدن یافت می‌شود و اساساً در هر محصول مراقبت از پوست وجود دارد. هیالورونیک اسید به دلیل اینکه هیچ عارضه ای ندارد، به محبوب ترین فیلر مورد علاقه مردم تبدیل شده است.

دقیقاً داخل تزریق فیلر چیست؟ چگونه تاثیر می گذارد؟

ماده ای که در فرآیند پر کردن لب استفاده می شود فیلر اسید هیالورونیک است. این ماده شکل و اندازه دلخواه را به لب های شما می دهد که می خواهید به آن حجم دهید. شما می توانید در جلسه مقدماتی خود با پزشک خود با توضیح انتظارات خود تصمیم بگیرید که اندازه آن تا چه حد افزایش می یابد. ژل های مورد استفاده در این روش در یک سرنگ از پیش پر شده عرضه می شوند. هنگامی که ژل به لب تزریق می شود، بلافاصله لب ها را پر کرده و در کل لب پخش می شود. بنابراین، لب ها فورا حجیم می شوند و بعد جدیدی به دست می آورند.

مزایای فیلر لب چیست؟

پر کردن لب مزایای زیادی دارد که می توان آنها را به شرح زیر برشمرد:

 • مواد مورد استفاده در پر کردن لب و روش انجام شده  درصورتیکه از ژل های استاندارد  و برند استفاده شودبی خطر هستند.
 • خطر عوارض یا عوارض جانبی کم است.
 • با افزایش اعتماد به نفس افراد باعث افزایش عزت نفس می شود.
 • اگر بعد از عمل از ظاهر راضی نباشید، می توان عمل را معکوس کرد و فیلرهای تزریق شده را می توان با آنزیم (هیالورونیداز) حل کرد.
 • عدم تقارن و اختلال در لب را اصلاح می کند.
 • با افزایش حجم لب ها، علائم پیری در اطراف لب کاهش می یابد و رطوبت اطراف لب افزایش می یابد.
 • از آنجایی که این یک روش غیر جراحی است، نیازی به بخیه، باند یا پانسمان نیست.
 • با روش کوتاه، یک روند راحت تضمین می شود و اثر بلافاصله مشاهده می شود.
 • حتی اگر نتایج دائمی نباشد، اثر طولانی مدت است و بعد از مدلی ژل جذب شود ، آثار کلاژن سازی باقی است.

تکنیک های پر کردن لب چیست؟

پر کردن لب با تکنیک های مختلفی انجام می شود. اصولاً در تمام تکنیک ها پر کردن از طریق سوزن و وسایل غیر سوراخ کننده به نام کانول انجام می شود. ژل های لب انواع مختلفی دارند  و باید از ژل های استاندارد و برند  استفاده نبود، اما بسته به برخی ویژگی ها مانند مکان یا لایه روی لب که در آن فیلر اعمال می شود، می توان با نام های مختلفی مانند تکنیک فرانسوی و تکنیک روسی برخورد کرد. زاویه کاربرد

 

ماندگاری آن چقدر میباشد

پس از تزریق، نتایج بلافاصله مشاهده می شود. ممکن است بعد از عمل لب های شما کمی متورم شود. نباید فراموش کرد که ۲۰ درصد ظاهر بلافاصله بعد از عمل، تورم ناشی از عمل است. به همین دلیل ما به بیماران خود می گوییم که هفته ای که فیلر اثر کامل خود را می گذارد، هفته دوم است، زمانی که تورم به طور کامل از بین می رود و فیلر به طور کامل در پوست ادغام می شود. اگرچه اثر آن طولانی است، اما متاسفانه دائمی نیست. به طور متوسط ​​بین ۹ تا ۱۸ ماه طول می کشد.

آیا تزریق فیلر درد داره؟

این روش سریع و نسبتا بدون درد است. برخی از بیماران در حین تزریق احساس درد می کنند و ممکن است بعد از عمل مقداری حساسیت روی لب هایشان باقی بماند، این به آستانه درد و میزان حساسیت فرد بستگی دارد. بیشتر پرکننده‌های اسید هیالورونیک که در پر کردن استفاده می‌شوند حاوی ماده بی‌حسی به نام لیدوکائین هستند. این کار اجازه می دهد تا ناراحتی در طول تزریق به حداقل برسد. یک کرم بی حس کننده موضعی تقریباً ۱۰-۱۵ دقیقه قبل از عمل روی لب ها اعمال می شود. این همچنین با کاهش احساس درد در طول عمل به افزایش راحتی شما کمک می کند. پس از تزریق، ممکن است برای جلوگیری از تورم احتمالی نیاز به استفاده از یخ داشته باشید. پس از این می توانید به زندگی روزمره خود ادامه دهید. تعداد کمی از بیماران کبودی و قرمزی کمتری را تجربه می کنند. فیلرهای پوستی مورد تایید پزشکان ما و برای تزریق بی خطر هستند. احتمال عفونت بسیار کم است، اما عوارض جدی بسیار نادر است. با توجه به اینکه این ماده یک ماده طبیعی است که در پوست یافت می شود، هیچ واکنش آلرژیکی در فیلرهای اسید هیالورونیک ایجاد نمی شود.

 

برای اطلاع از انواع ژل لب و قیمت آن ها با ما تماس بگیرید.

قبل از اقدام به پرکننده لب چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

رقیق‌کننده‌های خون مانند آسپرین که قبل از استفاده از پرکننده لب استفاده می‌شوند باید دو هفته قبل از مصرف قطع شوند. قبل از استفاده از چای سبز، سیر، روغن ماهی، ویتامین E، جینسینگ و نوشیدنی های الکلی که ممکن است اثر رقیق کنندگی خون داشته باشند، نباید استفاده شود. زیرا این داروها و فرآورده ها به دلیل اثرات ضد انعقادی می توانند باعث خونریزی و کبودی در ناحیه مصرف شوند.

به همین دلیل توصیه می شود حداقل یک هفته قبل از پر کردن آنها را قطع کرده و مصرف نکنید. علاوه بر این، هنگامی که یک عفونت تبخال فعال (Herpes Labialis) در ناحیه ای که فیلر اعمال می شود وجود دارد، نباید از پرکننده های لب استفاده شود. به افراد مبتلا به عفونت های مکرر تبخال توصیه می شود ۲ تا ۳ روز قبل از مصرف قرص های ضد ویروسی خوراکی پیشگیرانه (به عنوان یک اقدام احتیاطی) را شروع کنند و به این ترتیب مصرف پرکننده را شروع کنند.

آیا بعد از پر کردن لب ورم ایجاد می شود؟

پس از عمل پر کردن لب، افراد ممکن است کمی تورم و کبودی را روی لب‌های خود تجربه کنند. این عوارض طبیعی هستند و تورم معمولا تا روز سوم فروکش می کند. تقریباً یک هفته پس از استفاده از فیلر، تورم به طور کامل فروکش کرده و لب ها به فرم مطلوب و مورد انتظار رسیده اند.

آیا بعد از پر کردن لب، توده ایجاد می شود؟ آیا فیلر لب لیز می خورد؟

در فرآیند پر کردن لب، توده هایی که اغلب در نتیجه تزریق پرکننده به سطح ایجاد می شوند و به صورت سختی احساس می شوند، معمولاً خود به خود یا با ماساژ سبک ناپدید می شوند. توده ای که بعد از تزریق هیالورونیک اسید ایجاد می شود و هنوز بعد از ۲ هفته از بین نمی رود با تزریق هیالورونیداز برطرف می شود. از آنجایی که پرکننده های اسید هیالورونیک کاملاً با بدن انسان سازگار هستند و حاوی مواد موجود در طبیعت انسان هستند، لغزش یا جابجایی وجود ندارد.

فیلر لب چقدر دائمی است؟ وقتی اثر پرکننده لب از بین برود چه اتفاقی می‌افتد؟

پرکردن اسید هیالورونیک که پرکاربردترین و ایمن ترین نوع پرکننده در جهان است، تقریباً ۱۲ ماه دوام می آورد. از آنجایی که فیلرهای اسید هیالورونیک به طور کامل جذب می شوند، با از بین رفتن اثر فیلر، لب ها به حالت قبلی خود باز می گردند. ولی تعداد آثار کلاژن سازی باقی است. دوره ماندگاری پرکننده لب ممکن است در افراد مختلف کوتاهتر یا طولانی تر باشد.

مضرات فیلر لب چیست؟

انجام تزریق ژل لب توسط پزشکان متخصص و مجرب در مراکز مجهز بسیار مهم است. اگر روش های پر کردن لب که توسط پزشکان مجرب انجام نشود ممکن است منجر به لب های غیر طبیعی، بیش از حد بزرگ یا بدشکل شود.

با این حال، قرمزی و کبودی موقتی ممکن است در نواحی تزریق در حین عمل ایجاد شود. پرکردن لب باید توسط پزشک ترمیمی و زیبایی که با آناتومی لب و مهمتر از آن در صورت بروز عارضه احتمالی با راه حل آن آشنا هستند، انجام شود. 

 بیشتربدانید:تزریق بوتاکس دیسپورتتزریق ژل برای صورت لاغر در ولیعصرتزریق ژل برای صورت لاغر در ونکتزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد

چه مدت طول می کشد تا پرکننده های لب از بین بروند؟

نتیجه پرکننده لب را می توان بلافاصله پس از انجام عمل مشاهده کرد. ناراحت کننده ترین چیز بعد از عمل تورم و ادم در لب ها است. این یک عارضه جانبی مورد انتظار است و پس از گذشت ۲-۳ روز، شکل لب در عرض ۷-۱۰ روز ظاهر می شود.

بعد از پر کردن لب چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

رعایت توصیه های جراح پس از پرکردن لب بسیار مهم است. در اینجا چند شرط برای رعایت موارد ذکر شده است:

رژ لب، نباید به مدت ۲۴ ساعت پس از استفاده روی لب ها استفاده شود.

بلافاصله پس از عمل باید از خوردن غذاها و نوشیدنی های بسیار گرم خودداری شود.

لب ها را نباید مالش داد

پرکننده های تازه قرار داده شده نباید تحت فشار باشند.

هنگام مسواک زدن مراقب باشید

ورزش نباید حداقل ۲۴ ساعت انجام شود.

 

چه کسانی نمی توانند فیلر لب داشته باشند؟

افرادی که نباید فیلر لب روی آنها اعمال شود به شرح زیر است:

کاربرد پر کردن برای زنان باردار و شیرده توصیه نمی شود.

فیلرها برای بیماران مبتلا به اختلالات انعقادی توصیه نمی شود، زیرا ممکن است خونریزی در ناحیه استفاده رخ دهد.

فیلرها نباید برای افرادی که در مراحل فعال بیماری های روماتولوژیک یا خود ایمنی هستند استفاده شود.افرادی که ژل های ژل پلی اکریل در لب زده اند  هرگز نباید فیلر لب بزنند.

فیلرها نباید برای افرادی که حساسیت بیش از حد شناخته شده به پرکننده ها دارند استفاده شود.

سوالات دیگر در مورد پرکننده لب

آیا فیلر لب شکل لب ها را مخدوش می کند؟

پر کردن لب روشی است که با هدف اصلاح فرم لب ها بدون تغییر شکل لب ها انجام می شود. پس از حل  شدن فیلر تزریقی، لب به شکل قبلی خود باز می گردد، اما امکان افتادگی، تغییر شکل و نازک شدن لب وجود ندارد.

آیا سیگار کشیدن پرکننده های لب را حل می کند؟

سیگار کشیدن مانعی برای تزریق ژل لب نیست. هیچ مطالعه علمی شناخته شده ای وجود ندارد که نشان دهد سیگار کشیدن زمان اثر پرکننده پوستی را که در روش پر کردن لب استفاده می شود، کوتاه می کند. با این حال، دیدگاه‌های نظری وجود دارد که سیگار کشیدن ممکن است استرس اکسیداتیو و پیری زودرس را در پوست و همچنین در کل بدن افزایش دهد و ممکن است با افزایش نیازهای متابولیک منطقه‌ای به دلیل استفاده از ماهیچه‌های لب به دلیل تکرار، پرشدگی زودتر از بین برود. 

آیا پرکننده لب هنگام بوسیدن خراب می شود؟

در ۲۴ ساعت اول پس از استفاده از فیلر لب باید از حرکات زیاد لب مانند بوسیدن به خصوص بوسیدن به همراه مکیدن اجتناب شود. در روز اول، لب ها باید با حساسیت درمان شوند. به همین دلیل  خوردن یا نوشیدن هر چیز داغ ممنوع است و تا ۲ تا ۳ ساعت بعد از پرکننده لب نباید رژ لب زد.

آیا پرکننده های لب با گاز گرفتن لب آسیب می بینند؟

پر کردن لب ممکن است در اثر گاز گرفتن لب آسیب ببیند. از حرکات لب گزیدن به خصوص در روزهای اول باید خودداری کرد. صرف نظر از اینکه فیلر لب استفاده می شود یا خیر، گاز گرفتن لب ممکن است باعث ایجاد کیست هایی به نام موکوسل روی لب شود، بنابراین در صورت وجود این رفتار باید کنار گذاشته شود.

آیا پر کردن لب دردناک است؟ آیا تزریق ژل لب یک عمل دردناک است؟

قبل و در حین استفاده از فیلر لب، کرم بی حس کننده موضعی روی ناحیه لب زده می شود تا بیمار از احساس درد یا ناراحتی جلوگیری کند. این برنامه اغلب برای جلوگیری از احساس درد کافی است.

 

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.