m/تزریق ژل چانه برای صورت گرد

تزریق ژل چانه برای صورت گرد

تزریق ژل چانه برای صورت گرد؛ فیلر خط فک برای تنظیم خطوط فک و برجسته تر کردن آنها استفاده می شود. به لطف این تزریق فیلر، خطوط ریز نرم شده و چین و چروک ها از بین می روند. اثر پرکننده فک (چانه) که به دستیابی به ظاهری جوان‌تر و سالم‌تر کمک می‌کند، می‌تواند تا سال‌ها باقی بماند. پرکننده چانه همچنین تعریف، تقارن و کانتور را برای فرد با صورت گرد و لاغر فراهم می کند.

تزریق ژل چانه چیست؟

خط فک که یک مدل پر کردن چانه است که روی خط فک اعمال می‌شود، یک روش زیبایی پزشکی غیرجراحی است که با برجسته‌تر جلوه دادن ناحیه چانه، کل صورت را متعادل می‌کند و فک پایین را شکل می‌دهد. در فیلر خط فک، که می‌تواند توسط افرادی که می‌خواهند ظاهر زیبایی و حجم به ناحیه چانه اضافه کنند، استفاده می‌شود، به لطف فیلر تزریق شده به زیر پوست، پوست حجیم می‌شود و در نتیجه پوستی جوان‌تر و صاف‌تر می‌دهد.

 

حتی اگر اختلال متقارن در فک وجود نداشته باشد، با انجام این روش می توان از افتادگی جلوگیری کرد. این فیلر توسط پزشک روی چانه اعمال می شود. این فیلر اعمال شده با حمایت از تولید اسید هیالورونیک و کلاژن در برابر تحلیل استخوان، گودی و افتادگی در ناحیه چانه استفاده می شود.

پرکردن خط فک در چه شرایطی اعمال می شود؟

تزریق بوتاکس چانه  برای بازگرداندن چانه ای که فرم خود را از دست داده است، برای متعادل کردن خطوط صورت و دستیابی به ظاهری سالم استفاده می شود. این بافت از تشکیل یک خط صورت ایده آل حمایت می کند و تناسب با صورت را فراهم می کند. پرکننده چانه را می توان در موارد زیر اعمال کرد:

 • افتادگی در ناحیه چانه،
 • چانه صاف و بسیار نوک تیز است،
 • ظاهر نامتقارن و نامشخص ناحیه چانه
 • نوک فک به سمت عقب قرار دارد،
 • داشتن گودی روی چانه.

از پرکننده چانه می توان برای اصلاح کانتور صورت و ایجاد ظاهری متقارن استفاده کرد. در موارد اختلالات زیبایی پس از مشخص شدن مشکل می توان درمان صحیح را برداشته و پرکردن را انجام داد.

m/تزریق ژل چانه برای صورت گرد

چگونه پرکننده خط فک را اعمال کنیم؟

قبل از استفاده از تزریق بوتاکس چانه ، صورت شما توسط یک پزشک زیبایی به طور دقیق معاینه می شود.

سابقه سلامتی و وضعیت سلامت فعلی شما بررسی می شود.

پس از این بررسی ها، مواد بافتی که قرار است در ناحیه چانه اعمال شود مشخص می شود و اعمال شروع می شود.

قبل از اعمال پرکننده چانه که نیازی به عمل جراحی ندارد، مشخص می شود که در کدام ناحیه و چه مقدار دوز استفاده می شود.

قبل از استفاده، اقدامات احتیاطی در برابر درد احتمالی با استفاده از کرم بی حس کننده بی حس کننده در ناحیه مورد درمان انجام می شود.

مواد پرکننده چانه به مقدار کافی در ناحیه تعیین شده قبلی تزریق می شود.

هنگام تزریق ممکن است درد خفیفی احساس شود.

 

 

فیلرهای مورد استفاده در پرکردن چانه چیست؟

فیلرهای خط فک برای بهبود ناحیه روی خط فک و ایجاد ظاهری زیبا استفاده می شود. این مواد که برای خطوط چانه نیز استفاده می شوند، بسته به کاربرد مورد نظرشان متفاوت است. مواد مورد استفاده در فرآیند پر کردن فک را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 

هیدروکسی آپاتیت کلسیم (CaHA): این ماده معدنی موجود در استخوان ها به عنوان پرکننده فک استفاده می شود. ماده CaHA که با مخلوط کردن آب با پایه و ژل اعمال می شود، پس از استفاده، یک کلاژن در اطراف آن تشکیل می دهد. این کلاژن به خط فک پر شده و خطوط را نرم می کند.

 

هیالورونیک اسید (HA): اسید هیالورونیک، یک ماده طبیعی در بدن است که با مرطوب نگه داشتن پوست، به ظاهری چاق و چاق کمک می کند. با بالا رفتن سن، تولید این ماده در بدن کاهش می یابد و باعث ایجاد چین و چروک و افتادگی می شود. اسید هیالورونیک که در فرآیند پر کردن فک استفاده می شود، خطوط ریز تشکیل شده روی چانه را نرم کرده و ظاهر زیبایی به آن می بخشد.

 

پلی متیل متاکریلات (PMMA): پلی متیل متاکریلات، ماده ای که کمک می کند پوست سفت تر و پرتر به نظر برسد، به عنوان پرکننده چانه استفاده می شود. اگرچه اثر خود را برای چندین سال حفظ می کند، اما ممکن است برای رسیدن به اثر کامل آن نیاز به تزریق مجدد باشد.

 

مزایای فیلرهای فک چیست؟

بزرگترین مزیت پرکننده چانه این است که بدون نیاز به جراحی یا مداخله جراحی اعمال می شود. این اجازه می دهد تا اختلالات ساختاری در فک حتی در یک جلسه اصلاح شود. علاوه بر این، مزایای پر کردن فک را می توان به شرح زیر توضیح داد:

 • این یک فرآیند کوتاه مدت است
 • به صورت تقارن می بخشد
 • تعداد عوارض جانبی که ممکن است بعد از عمل رخ دهد کم است
 • ظاهری سالم‌تر و جوان‌تر روی خط فک ایجاد می‌کند
 • نتایج فوری می دهد

 

قیمت پر کردن خط فک

فیلر خط فک در ناحیه چانه تزریق می شود تا ظاهر زیبایی به خط فک بدهد. این روش برای افراد مبتلا به اختلالات فک انجام می شود. این اختلال قبل از انجام عمل تشخیص داده می شود. فیلر تزریقی با در نظر گرفتن سن، نوع پوست و بیماری های فرد تعیین می شود. بنابراین، قیمت فیلر فک (چانه) بسته به محل استفاده، مواد پرکننده و دکتری که این روش را انجام می دهد متفاوت است. تمامی محصولاتی که در فرآیند پر کردن چانه مورد استفاده قرار می گیرند دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند.

بیشتربدانید:هزینه مزوتراپی موقیمت فیلر گونه و چانهمراقبت های بعد از مزونیدلینگ مومزونیدلینگ موی سرتزریق ژل برای صورت لاغر

خطرات پر کردن خط فک چیست؟

روش های پر کردن چانه خط فک نسبتاً ایمن در نظر گرفته می شوند زیرا یک مداخله جراحی نیستند. عوارض جانبی ممکن است بسته به حساسیت پوستی فرد متفاوت باشد. خطرات پر شدن خط فک به شرح زیر است:

 

 • واکنش آلرژیک به فیلر
 • ظاهری نامتقارن
 • خونریزی، کبودی یا قرمزی
 • برجستگی هایی که شبیه آکنه هستند
 • عفونت
 • بی حسی
 • ادم
 • آسیب یا اسکار پوست
 • تغییر رنگ پوست، حساسیت و تورم

 

سوالات متداول درباره پر کردن خط فک

پر کردن فک چقدر موثر است؟

دائمی بودن یا نبودندتزریق بوتاکس چانه ممکن است بسته به کیفیت مواد متفاوت باشد. اگر فیلر تزریقی اسید هیالورونیک باشد، ماندگاری آن به طور متوسط ​​بین ۱ تا ۲ سال باقی می ماند.

 

چه کسانی نباید پرکننده چانه داشته باشند؟

پرکننده های چانه برای افرادی که عفونت، ویروس HPV ، بیماری های بافت همبند مانند لوپوس یا اسکلرودرمی و دیابت کنترل نشده دارند توصیه نمی شود.

بیشتربدانید:تزریق بوتاکس دیسپورتتزریق ژل برای صورت لاغر در ولیعصرتزریق ژل برای صورت لاغر در ونکتزریق ژل برای صورت لاغر در یوسف آباد

عمل پرکننده چانه چقدر طول می کشد؟

جلسات پر کردن خط فک بسته به ناحیه ای که قرار است اعمال شود ممکن است متفاوت باشد. در طول معاینه پس از عمل نیز می توان اصلاحاتی انجام داد. پر کردن چانه به طور متوسط ​​۲۰ دقیقه طول می کشد.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.