1402.9.8.1

قیمت انواع ژل صورت

فیلرهای صورت چیست؟

قیمت انواع ژل صورت؛فیلر صورت نام عمومی فیلرهایی است که برای هر قسمت آناتومیکی صورت اعمال می شود. متداول ترین فیلری که در پرکردن صورت استفاده می کنیم، تزریق اسید هیالورونیک است. ما از فیلر های اسید هیالورونیک برای خطوط ریز، حجم دادن و اهداف بلند کردن و لیفت صورت استفاده می کنیم. صورت اساساً به ۳ ناحیه بالا، میانی و پایین تقسیم می شود.

فیلرهای صورت را در چه نواحی می توان اعمال کرد؟

رایج ترین نواحی اعمال شده عبارتند از زیگوماتیک، گونه میانی، نازولبیال (خط خنده )، پیشانی و پرکننده های شقیقه. به غیر از این پرکننده‌ها، می‌توانید به مقالات دیگر ما در وب‌سایت ما نیز نگاهی بیندازید که به تفصیل در مورد نواحی خاص‌تری مانند بینی، لب‌ها، زیر چشم، خط فک و دست‌ها تهیه شده‌اند.

فیلر زیگوماتیک (گونه) چیست؟

فیلر زیگوماتیک (گونه) فیلری است که در ناحیه گونه اعمال می شود. وقتی به چهره افراد مشهور زیبا، مدل ها و بسیاری از افراد نگاه می کنید، آنها را زیبا و خوش تیپ می بینید، عموما آنها را دوست دارید. در واقع، ناحیه زیگوماتیک که خط اصلی صورت میانی بسیاری از افرادی است که زیبا یا خوش تیپ می‌بینید، برجسته است. ناحیه برجسته گونه نماد جوانی و زیبایی است. صافی و پر بودن این ناحیه به صورت، ظاهری سالم، جوان و درخشان می بخشد. منظور ما از ناحیه زیگوماتیک بالاترین قسمت گونه است که گونه میانی و جلوی گوش را به هم متصل می کند. در حالی که این ناحیه در زنان بسیار پرتر است، پر بودن بیش از حد در مردان می تواند به ظاهری زنانه منجر شود. به طور کلی می‌توانیم ناحیه گونه را با تزریق روی استخوان با یک سوزن از ۳ نقطه تزریق مختلف در امتداد خط زیگوماتیک بالا ببریم. در بیماران مناسب، ناحیه زیگوماتیک را می توان با کانولا نیز برجسته کرد.

ناحیه زیگوماتیک و ناحیه درست زیر ناحیه زیگوماتیک قسمت های اصلی هستند که صورت ما را به سمت بالا حرکت می دهند. با گذشت زمان، رباط‌های صورت ما ضعیف می‌شوند، تحلیل استخوان ایجاد می‌شود، بافت چربی عمقی کاهش می‌یابد و بافت حمایت کننده شل می‌شود. در نتیجه، افتادگی روی گونه ها مشهود می شود. مهم ترین نکته برای اصلاح این افتادگی در گونه ها فیلر گونه است.

اصل کلی برای پر کردن این است که ابتدا آنها را شکل دهید و سپس آنها را وارد برنامه حفاظت کنید. در حالی که برای شکل دادن به یک میلی لیتر فیلر نیاز است، مقدار کمتری فیلر برای حفظ حجم مورد نظر روی صورت مورد نیاز است. کاهش وزن، ورزش و سبک زندگی در محافظت از پرکردگی ها مهم هستند.

ترکیب فیلر گونه با سایر فیلرهای ضروری نتایج زیبایی شناختی بهتری ارائه می دهد. روش دیگری که در محافظت از فیلر مهم است مزوتراپی است. مزوتراپی ها، به ویژه آنهایی که حاوی اسید هیالورونیک هستند، از ساختار پوست حمایت می کنند. برخی از محصولات مزوتراپی مانند سرم جوانی علاوه بر اسید هیالورونیک غیر متقاطع حاوی اسیدهای آمینه هستند. به لطف این مزوتراپی ها می توان اثر پرکننده ها را حفظ کرد.

نباید فراموش کرد که دستگاه هایی مانند رادیوفرکوئنسی و هایفو که پوست و لایه های زیرین آن را گرم می کنند پرکردگی ها را زودتر جذب می کنند در ترکیب با دستگاه ها باید ترتیب صحیح ابتدا دستگاه ها و سپس پرکردگی ها باشد.

کاربردهای سطحی تر مانند درماپن و مراقبت از پوست بر روی اپیدرم موثر است و فیلر ها را حل نمی کند.

Facebook-Previews-2-min-1-1

فیلر میانی گونه چیست؟

قیمت انواع ژل صورت؛فیلر میانی گونه قسمتی است که از جلو زیر چشم است و ناحیه زیر چشم را روی گونه پشتیبانی می کند. گونه میانی ممکن است از نظر ساختاری ضعیف باشد یا ممکن است به دلیل کاهش وزن زیاد و افزایش سن فرو بریزد. فیلرها بهترین انتخاب برای کسانی است که از صافی و افتادگی گونه میانی شکایت دارند. حمایت از گونه میانی نیز صورت را بلند کرده و لیفتینگ را فراهم می کند. ناحیه نازولبیال سفت می شود.

در افرادی که دارای کیسه های زیر چشم و مشکلات گودی هستند، قبل از استفاده از فیلر زیر چشم برای استتار کیسه ها و از بین بردن تیرگی و کبودی ناشی از گودی زیر چشم، گونه میانی باید ارزیابی شود. در صورت عدم نیاز به فیلر در قسمت میانی گونه، می توان مستقیماً از فیلر زیر چشم استفاده کرد. در افرادی که گونه میانی فرورفته و صاف دارند، اگر از فیلر زیر چشم بدون اصلاح این ناحیه استفاده شود، کیسه‌های زیر چشم آشکار می‌شوند و ممکن است ظاهری متورم ایجاد شود.

بیشتر  بدانید : هزینه تزریق فیلرتزریق فیلر زیر چشمتزریق فیلر زیر چشم در ونکتزریق فیلر دور چشم

پرکردن خط خنده چیست؟

ناحیه نازولبیال ناحیه ای است که لبه بینی و گوشه دهان را به طور متقارن از دو طرف به هم وصل می کند. این ناحیه به دلیل افتادگی صورت عمیق می شود و حالتی خسته به چهره می دهد. برای داشتن پوستی سالم‌تر، جوان‌تر و صاف‌تر، می‌توان از فیلر روی خطوط عمیق‌تر در ناحیه نازولبیال استفاده کرد. تقریباً همیشه این فیلر را همراه با  فیلر روی نقاط بالاتر درست زیر پرکننده زیگوماتیک اعمال می کنند . زیرا مشکل در این ناحیه در واقع تنها عمیق شدن ناحیه نازولبیال نیست. مشکلی که در این ناحیه وجود دارد این است که گونه به سمت جلو و پایین افتاده و باعث عمیق شدن ناحیه نازولبیال می شود. بهترین روش این است که ابتدا نقاط لیفتینگ را پر کنید، صورت را به سمت عقب بکشید و سپس ناحیه نازولبیال را پر کنید.

فیلر پیشانی چیست؟

قیمت انواع ژل صورت؛ناحیه پیشانی در مردان از نظر ساختاری صاف تر و در زنان محدب تر است. در برخی افراد، این ناحیه ممکن است به طور فزاینده ای صاف یا حتی فرورفته شود. اگر حمایت کافی در استخوان و بافت همبند زیر آن وجود نداشته باشد، فعالیت عضلات در پیشانی نیز خطوط را عمیق تر می کند. پر کردن پیشانی برای دو منظور انجام می شود. اولاً اگر پیشانی فرو رفته باشد، یعنی توخالی باشد، در صورت تمایل به پیشانی محدب تر، می توان آن را اعمال کرد. فیلر پیشانی را می توان با سوزن یا کانول اعمال کرد. استفاده از سوزن به دلیل ساختار عروقی بالا باید با دقت انجام شود. اگرچه آسیب عروقی در کاربرد با کانول کمتر است، اما گاهی اوقات ممکن است به دلیل شکل آن، پیشبرد کانول در این ناحیه دشوار باشد. روش استفاده صحیح باید با توجه به بیمار انتخاب شود. فیلر پیشانی برای پرکردن خطوط عمیقی که به خصوص در آقایان بیشتر دیده می شود و برای پرکردن قسمت هایی از خطوط بین ابرو که تا پیشانی امتداد می یابد نیز استفاده می شود. در صورتی که خطوط ثابت شده باشند، یعنی در حال استراحت صورت قابل مشاهده باشند، پر کردن آن در این نواحی ضروری است. پیشانی یکی از مناطق پر خطر برای تزریق فیلر است.

آنچه ما خط خواب می نامیم، نامی است که به خطوط موازی عمودی که به ویژه روی پیشانی مشاهده می شود، داده می شود. اینها خطوط ثابتی هستند که در طول زمان با وضعیت خوابیدن ایجاد می شوند و فیلر از بوتاکس بهره می برند.

فیلر ناحیه شقیقه چیست؟

قیمت انواع ژل صورت؛ناحیه شقیقه ناحیه ای است که قسمت بالایی صورت را نگه می دارد و بین قسمت های بیرونی ابروها و چشم ها و پوست سر قرار دارد. ناحیه شقیقه از نظر ژنتیکی، به دلیل افزایش سن یا در نتیجه کاهش وزن، حجم خود را از دست می دهد و گود می شود. با استفاده از فیلر در ناحیه شقیقه، کاهش حجم در این ناحیه کاهش می یابد و ظاهری پویاتر و جوان تر روی صورت ایجاد می شود. از آنجایی که ناحیه شقیقه ناحیه ای است که از ابروها حمایت می کند، قسمت بیرونی ابرو کمی بلند می شود. هنگامی که علاوه بر استفاده از سم بوتولینوم در بیماران با ابروهای کم استفاده می شود، قسمت خارجی ابرو را به خصوص در بیماران جوان مورب و برجسته تر می کند. از آنجایی که ناحیه شقیقه منطقه ای غنی از ساختارهای عروقی است، استفاده از آن نیاز به مراقبت و تسلط دارد، حتی اگر با کانولا انجام شود.

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد  فیلر ها، می توانید به سایر مقالات فیلر در وب سایت ما نگاهی بیندازید. برای تعیین وقت مشاوره در مورد تزریق فیلر با ما تماس بگیرید.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.