1402.9.27.1

تزریق ژل خط اشک در یوسف آباد

تزریق ژل خط اشک در یوسف آباد؛اسیدهای هیالورونیک که در همه بافت های بدن افراد وجود دارند ، اکنون به عنوان مواد پرکننده برای از بین بردن اثرات پیری اطراف چشم استفاده می شوند. به کاربردهای مواد پرکننده که به دلیل حفظ آب و خاصیت مرطوب کنندگی می تواند از چین و چروک و افتادگی دور چشم جلوگیری کند، فیلر زیر چشم می گویند.

فیلر اسیدهای هیالورونیک که به حفظ و تشکیل فیبرهای کلاژن خط اشک شما کمک می کنند، باعث می شوند بافت های اطراف چشم به مرور زمان ترمیم شوند. گودی دور چشم موجب درک نادرست سن فرد در جامعه می شود. این امر بسیار مهم است زیرا تأثیرات منفی در زندگی خصوصی، اجتماعی و تجاری دارد، اما این وضعیت را می توان با فیلر زیر چشم اصلاح کرد.

 

تزریق ژل خط اشک چیست؟

چشم ها نقطه کانونی صورت هستند و از نظر علمی ثابت شده است که اولین ناحیه ای از صورت شما است که دیگران هنگام نگاه کردن به شما متوجه آن می شوند.

 ظاهر ناحیه چشم که از نظر بصری بسیار مهم است، با حرکت بافت چربی صورت ما به مرور زمان به سمت پایین تغییر می کند. با افزایش سن، پوست ما خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و قادر به تحمل وزن این بافت چربی نیست. وقتی اثرات دائمی جاذبه زمین را در نظر بگیریم، پس افتادگی صورت یک امر طبیعی می باشد. ابتدا، زمانی که بافت چربی زیر چشم و گونه جدا می شود، افتادگی صورت ظاهر می شود. در مراحل بعدی با اضافه شدن خطوط دو طرف بینی، چانه و گردن وضعیت بدتر می شود.

 

می دانیم که افتادگی و کبودی زیر چشم از مشکلات رایج بسیاری از افراد است. طبیعتاً ما به دنبال ساده ترین و بدون دردسرترین روش برای مداخله در جایی هستیم که مشکل وجود دارد. ارجح ترین کاربرد برای رفع مشکلات زیر چشم، پرکننده ها هستند. بنابراین، در صورت عدم نیاز به جراحی ، می توانید به سادگی با تزریق مقدار مشخصی اسید هیالورونیک به پوست زیر چشم، به ظاهر مطلوب خود دست بیابید.

شما مشاهده می کنید که اسید هیالورونیک بعد از تزریق شروع به نشان دادن اثر خود می کند. تولید الاستین و کلاژن در ناحیه ای که اسید هیالورونیک تزریق می شود افزایش می یابد. در نتیجه، مشاهده می شود که مشکلات زیر چشم شما کاهش می یابد، تعادل رطوبت پوست حفظ می شود و ظاهری جوان تر و درخشان تر به شما می دهد.

محتوای فیلر زیر چشم چیست؟

فیلرهای پوستی مبتنی بر اسید هیالورونیک (HA) ایمن ترین پرکننده ها برای مناطق حساس مانند زیر چشم هستند. مهم ترین ویژگی اسید هیالورونیک این است که آب مورد نیاز را به پوست می رساند و نیز آب را برای مدت طولانی در پوست نگه می دارد. بنابراین، تعادل رطوبت پوست حفظ می شود. به همین ترتیب، در نتیجه این روش ها، ناحیه زیر چشم جوان تر به نظر می رسد و ظاهری درخشان به شما می دهد.

m/قیمت بوتاکس در ولیعصر

چگونه فیلر زیر چشم را انجام دهیم؟

پرکننده اسید هیالورونیک که در درمان گودی و کیسه های زیر چشم استفاده می شود، ماده ای است که پوست به آن نیاز دارد و تعادل رطوبت پوست را تامین می کند. تزریق فیلر، بدون نیاز به مداخله جراحی به راحتی انجام می شود. برای این منظور از ابزارهای تزریق فیلر استفاده می شود. مراحل فرآیند به شرح زیر است:

معاینه: معاینه پزشک قبل از تزریق فیلر الزامی است. زیرا باید درجه مشکل، علایق و رنگ پوست فرد مشخص شود.

بی حسی: بی حسی موضعی در اطراف چشم اعمال می شود تا اطمینان حاصل شود که بیمار هیچ دردی را احساس نکند. تزریق فیلر زمانی شروع می شود که بی حسی موضعی شروع به اثر کند.

روش اعمال شده: رعایت اصول بهداشتی بسیار برای دکتر هاشمی مهم است. بنابراین دور چشم و زیر چشم با کمک الکل تمیز می شود. مقدار کافی پرکننده در ناحیه مورد نظر اعمال می شود. هنگامی که تزریق پرکننده کامل شد، ناحیه زیر چشم دوباره با کمک الکل تمیز می شود.

بیشتر بدانید : هزینه تزریق فیلرتزریق فیلر در یوسف آبادقیمت انواع ژل صورتقیمت انواع ژل و فیلرقیمت تزریق ژل صورت

چه کسانی می توانند فیلر دور چشم داشته باشند آیا این فیلر ضرری دارد؟

هر فردی که از به وجود آمدن چین و چروک و گودی اطراف چشم خود ناراحت است می‌تواند تزریق فیلر چشم با محتویات اسید هیالورونیک را انجام دهد.

برای اطلاع از جزئیات درمان و قیمت تزریق ژل خط اشک در یوسف آباد در مرکز زیبایی دکتر هاشمی می توانید از با ما تماس بگیرید.

برای چه افرادی می توان از پرکننده زیر چشم استفاده کرد؟

برای آقایان و خانم هایی که دارای کیسه های زیر چشم، مشکلات مختصر افتادگی و کبودی هستند، انتخاب این گزینه روش مناسبی است.  بیماران برای انجام این روش باید دارای خاصیت ارتجاعی پوست و ضخامت پوست کافی در اطراف چشم خود باشند.

شرایط استفاده از پرکننده زیر چشم به شرح زیر می باشد.

در افرادی که سیاهی زیر چشم و دایره های اطراف چشم مایل به خاکستری کم رنگ دارند استفاده می شود که تا حدودی تیرگی را کمتر می کند.

برای بهبود شادابی پوست و کاهش از دست دادن حجم در اطراف چشم استفاده می شود.

این یک تکنیک مناسب برای کیسه های زیر چشم و چین و چروک دور چشم است.

می توان آن را برای تغییرات رنگ زیر چشم ناشی از فعالیت های روزانه ترجیح داد.

1402.9.8.3

بیشتر بدانید

قیمت تزریق ژل صورت

قیمت پر کردن زیر چشم

قیمت پرکننده زیر چشم در مرکز دکتر هاشمی بسته به ناحیه تحت درمان،نوع ژل و استانداردهای آن، تعداد مراحل و میزان تزریق متفاوت است. در طول معاینه می توانید دقیق ترین اطلاعات را از دکتر هاشمی دریافت کنید.

کسب اطلاعات بیشتر : تزریق فیلر زیر چشم در یوسف آبادتزریق فیلر دور چشمتزریق فیلر زیر چشم در ونکتزریق فیلر زیر چشم

مزایای پرکننده زیر چشم

اسید هیالورونیک ترجیح داده شده ترین پرکننده زیر چشم است. از آنجایی که این فیلر به طور طبیعی در بدن وجود دارد، خطر واکنش آلرژیک را ایجاد نمی کند. تزریق فیلر به ناحیه توخالی زیر چشم حجم می دهد و باعث می شود با پوستی روشن تر و شادابتر به نظر برسید. تزریق فیلر با افزایش حجم و صاف کردن چین و چروک، افتادگی زیر چشم را سفت می کند. سیاهی زیر چشم را روشن می کند و کلاژن و جریان خون را تقویت می کند.

پس از انجام تزریق ژل خط اشک ، بیماران اغلب از ظاهر خود بسیار راضی هستند و در کل احساس شادابی، انرژی و جوانی بیشتری خواهند داشت.

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.