1401.10.17.9

ژل لب مدل روسی

ژل لب مدل روسی؛پر کردن لب با تکنیک روسی در کلینیک دکتر هاشمی در تهران به دقت اعمال می شود. وقتی از کاربرد پرکننده لب با تکنیک روسی صحبت می کنیم، منظور تکنیکی متفاوت و خاص است. تجربه، بینش و دیدگاه هنری نیز مورد نیاز است. زیرا برای هر سن و هر لب ظاهر متفاوتی لازم است. اگرچه این تکنیک واضح است، اما هر لبی برای هر شخصی دارای ظاهر خاصی است و آرزوها یا رویاهای هر کسی ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل، هر کسی که به کلینیک ما مراجعه می کند و می خواهد حجم کمی یا قابل توجهی روی لب های خود داشته باشد، دقیقاً درباره آنچه می خواهد صحبت می شود. سپس اطلاعات دقیقی در مورد اینکه چه نوع نتیجه ای با چه مقدار فیلر امکان پذیر است داده می شود.

پر کردن بیش از حد نتیجه خوبی نخواهد داشت. نکته مهم این است که حجم لب‌ها را بدون ایجاد حالت اردکی، افزایش دهید، یعنی به جای پر کردن لب‌ها به سمت جلو، آن ها را به سمت بالا بچرخانید. اگر این تکنیک به درستی اعمال شود، نتیجه عالی خواهد بود. در این تکنیک وقتی از پهلو نگاه می کنید، لب به هیچ وجه به سمت جلو کشیده نمی شود. لبها به سمت بالا منحنی می شود. بنابراین، فاصله بین بینی و لب ها کوتاه می شود و ظاهری جوان تر ایجاد می کند.

در تکنیک پر کردن لب روسی، فیلر را روی قسمت بالایی لب متمرکز می‌کنند.

این تکنیک به مرکز هر دو لب حجم می‌افزاید و ظاهر برجسته ‌تر و چشمگیرتری به وسط لب ها به صورت قلبی شکل می‌دهد. این روش یک اثر لیفت طبیعی با ارتفاع بیشتر لب است. پری تا گوشه های لب پایین گسترش می یابد.

این تکنیک شامل تزریق پرکننده پوستی به لب است که عمدتاً روی مرکز آن تمرکز می‌کند تا ظاهری به شکل قلب ایجاد کند. فیلر لب روسی از نظر ارتفاع بزرگتر از حجم است و به دلیل افزایش محصول مورد نیاز برای دستیابی به ظاهر دلخواه، به زمان درمان طولانی تری نیاز دارد.

به طور سنتی، درمان پرکننده لب می تواند از ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طول بکشد. اما به دلیل استفاده از جزئیات فنی بیشتر، زمان بیشتری برای تزریق صرف می شود که می تواند زمان درمان را به ۳۰-۴۵ دقیقه افزایش دهد.

پر کردن لب با تکنیک روسی چگونه انجام می شود؟

یک سوزن نازک برای پرکننده لب که با تکنیک روسی انجام می شود انتخاب می شود. باید پرکننده مخصوص تکنیک روسی انتخاب شود. به عبارت دیگر، فیلر باید تایید شده باشد و خیلی سفت نباشد. وقتی با تکنیک روسی انجام می شود، لازم نیست لب ها خیلی برجسته باشند.

همچنین می توان با فیلر لب با تکنیک روسی به یک لب طبیعی دست یافت.

برخی از بیماران ما از کاربردهای طبیعی پرکننده لب ما شگفت زده می شوند. امکان پذیر است که آن را به طور طبیعی برای کسانی که به طور طبیعی آن را می خواهند و به وضوح برای کسانی که به طور مشخص آن را می خواهند اعمال کنیم.

گاهی اوقات ما به بیماران با افزایش سن پرکننده لب را توصیه می کنیم تا حجم و رطوبت آن حفظ شود. دلیل آن محافظت به موقع از لب هایی است که با افزایش سن، خط مانند می شوند و آب می شوند. استفاده از پرکننده لب که در این سنین بدون افزایش حجم دهنده انجام می شود، از ذوب شدن لب ها تا حد ناپدید شدن در آینده جلوگیری می کند. وقتی خیلی دیر انجام شود، دستیابی به این اثر حفاظتی طبیعی بسیار دشوار است. در افراد مسن علاوه بر پر کردن لب، باید افتادگی گوشه لب ها هم اصلاح شود.

هنگام استفاده از تکنیک لب روسی (russianlips)، ممکن است لازم باشد فیلر قبلی را در لب‌هایی که قبلاً با فیلر لب پر شده باشند، با تزریق آنزیم اصلاح  کنید. پر کردن لب‌هایی که قبلا تزریق شده‌اند و رویه‌هایشان متورم است، ممکن است دشوار باشد. این تکنیک به مهارت و تجربه خاصی نیاز دارد.

ماندگاری پر کردن لب با استفاده از تکنیک روسی چقدر طول می کشد؟

این همان پرکردن لب با سایر تکنیک های پرکردن است. تقریباً ۶ ماه تا یک سال طول می کشد. دفعه بعد که این کار انجام می شود بیشتر طول می کشد. ژل استفاده شده بسیار مهم است. باید انتخاب خوبی کرد.

بیشتر بدانید : قیمت بوتاکس در یوسف آبادتزریق ژل خط خنده در یوسف آبادتزریق ژل خط خندهتزریق فیلر خط اشک در ونکتزریق فیلر خط اشک در ولیعصر

1402.10.7.2

آیا کاربرد پر کردن لب با استفاده از تکنیک روسی عوارض جانبی دارد؟

از نظر عوارض جانبی با هیچ فیلری تفاوتی ندارد. توصیه می شود با دستان مجرب و توسط پزشک انجام شود. در غیر این صورت، اصلاح عوارض جانبی ممکن است دشوار باشد.

تفاوت پر کردن لب با تکنیک روسی چیست؟

در تکنیکی که لب روسی نامیده می شود، لب ها هرگز به جلو برآمده نمی شوند و نمای اردکی نمی گیرند. برعکس، به سمت بالا ارتفاع می گیرند و اثر لیفتینگ روی لب ها دارد. فاصله بینی و لب کوتاه تر می شود و به نظر نمی رسد که پر شده باشد.

در حالی که پرکننده سنتی لب از کناره های لب تزریق می‌شود و به سمت داخل پردازش می‌شود، تکنیک پر کردن لب روسی از پایین لب به صورت عمودی تزریق می شود. این تکنیک لب را حجیم، بلند می کند بدون اینکه هیچ گونه برآمدگی ناخوشایندی ایجاد شود.

ممکن است کمی بیشتر از پرکننده های لب سنتی طول بکشد، اما کاملاً ارزشش را دارد. از تزریق پرکننده به قسمت‌های ناخواسته جلوگیری می شود و گزینه‌های کانتورینگ بیشتری را فراهم کنند.

آیا روش پر کردن لب روسی دردناک است؟

به هیچ وجه. از آنجایی که در ابتدا از کرم های بی حس کننده یا بی حس کننده تزریقی بر روی لب های شما استفاده ، بیشتر یک احساس سوزن سوزن شدن است تا درد.

آیا تکنیک پر کردن روسی برای من مناسب است؟

ژل لب مدل روسی؛در حالت ایده‌آل، برای افرادی که قبلا فیلر لب مصرف نکرده‌اند، عالی خواهد بود. اما اگر قبلا تزریق لب داشته اید با تشخیص پزشک میتوانید با کمک تزریق آنزیم ها آن ها را از بین ببرید.

چگونه بفهمم کدام تکنیک پرکننده لب برای من بهترین است؟

اینجاست که پزشک وارد می شود. قبل از هر گونه درمانی، ما یک مشاوره رایگان برای تعیین بهترین روش درمانی داریم. در حالت ایده آل، اگر تا به حال فیلر لب نداشته اید، ما به شدت فیلر لب روسی را توصیه می کنیم.

کسب اطلاعات بیشتر : قیمت انواع ژل صورتقیمت انواع ژل و فیلرقیمت تزریق ژل صورتتزریق ژل خط اشک در یوسف آباد

آیا تکنیک روسی باعث کبودی یا تورم بیشتر می شود؟

ژل لب مدل روسی؛تکنیک روسی امکان تزریق های متعدد با نقاط کوچکتر را فراهم می کند، بنابراین کبودی ممکن است کمی بیشتر قابل توجه باشد، اما این امری بدون نگرانی است زیرا به سرعت ناپدید می شود.

منتظر شما هستیم

شما میتوانی از طریق شماره تماس های مطب در قسمت تماس سایت وقت مورد نظر خود را رزو کنید از طریق سایت از آخرین مقالات خانم دکتر رعنا هاشمی برخوردار باشید.

ادرس پیج اینستاگرام خانم دکتر:

Drhashemi_beauty

تلفن تماس : ۸۸۳۸۴۸۱۱-۰۲۱

۰۹۱۲۸۱۱۲۸۴۹

نظر خود را بنویسید

مشخصات شما منتشر نخواهد شد. فیلد هایی که با * مشخص شده اند را باید تکمیل کنید.